Wpis z mikrobloga

Eh, Mirko, Mirko... W teorii wszyscy tutaj to #programista15k, wielkie #korposwiat, komentarze na temat atencyjnych #korpobitch "u mnie w korporacji tak by nie pozwolili się ubrać!!! xD", jak ktoś napisze, że zarabia 2-3k zł to hejt bo "co tak mało, szanuj się, #!$%@? tą robotę i naucz #prgramowanie!"... a potem w #pracbaza lecą same zdjęcia kierowców autobusów, pomocników na budowie z #!$%@? butami, rolników w starych traktorach czy tragarzy na magazynie xD Hitem była nitka z PKP, bo nagle zaroiło się od zdjęć Mirków w kaloszach na jakiejś zardzewiałej drezynie na zadupiu xD

Real life <<< Wypok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gorzkiezale #logikaniebieskichpaskow #zawszesmieszy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojtas_mks: były 2 wpisy odnośnie zarobków wykopków, programistów15k było kilku + programistów50k także.

Najwięcej było średniej krajowej.

Wiem tu o takich co nawet zarabiają ponad 20k a się praktycznie nie udzielają bo i po co, to tylko strata czasu.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: tak tak, wrzucaj dalej jakie to nieosiągalne to 15k. Niech ci ze średnią krajową siedzą i sobie wmawiają, że to jakiś mit albo wielce trudne osiągnięcie. Prawda jest taka, że większość programistów ze stażem ponad 5 lat powinna być na tyle ogarnięta, żeby sobie zdać sprawę, że to nie jest mega wyczyn i wystarczy szukać pracy i otwarcie mówić, że oczekuje się takich a takich pieniędzy. Też mi się
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojtas_mks: no dzień dobry wiosno( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli ktoś już zarabia dobre pieniądze to nie traci czasu i nie wymądrza się na portalu ze śmiesznymi obrazkami, gdzie każdy może sobie napisać, że jest programistą i zarabia 20k.

Tylko jak to potem wychodzi, że mediana płacy w Polsce to 2,5k na rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz