Wpis z mikrobloga

@kuba560x: ale o co chodzi? Prawidłowo się wypowiedział na temat. Piłkarze już głowami od kilku kolejek na wakacjach i w końcu ktoś może ich wziąć za pysk zamiast pobłażliwie powiedzieć "no nie wyszło chlip ale zrobimy tak zeby następnym razem bylo lepij". Zapominasz, że na boisku grają piłkarze, a nie trener. I jego polecenia nie zawsze dochodzą do tych ekstraklasowych półgłówków.
@loquezmk: No tak, zawsze można tak powiedzieć że wyciągło się maksa. Szkoda że rok temu Korona potrafiła więcej osiągnąć.

Co do zawodników. Za zawodników odpowiada trener, jeżeli dochodzi do buntu na pokładzie to świadczy jasno o tym że kapitan działa niekompetentnie. Nie nie oglądałem meczu korony jak i nie oglądałem poprzednich. Widzę natomiast statystyki meczów i widzę jak zachowuje się trener.

To trener wybiera piłkarzy na mecz więc pretensje powinien mieć
@Sojerr: Pokaż mi drugą drużynę w ekstraklasie gdzie zawodnicy sabotują mecz. Po drugie bunt na statku świadczy o długotrwałym konflikcie w szatni który do takiego zachowania doprowadził.
@Sojerr: Wielu drużynom się nie chcę, ale to się #!$%@? nie przekłada na 5 porażkami w 6 ostatnich meczach.
Wiem dobrze jaki potencjał miała Korona i widziałem że była w stanie pokonać wielu mocnych przeciwników, ale #!$%@? mówienie że zawodnicy #!$%@? lenie i 5 porażek z rzędu to jest śmiech.

Śmiech z fanów którzy nie potrafią patrzeć jak wygląda czerń a jak wygląda biel.
Szatnia się psuję co widać choćby przez
@loquezmk: @Sojerr: Trener ma zapewnić że drużyna będzie wygrywać, jeżeli na konferencji prasowej mówi że zawodnicy go nie słuchają to świadczy o tym że nie jest poważany. Nie powinno być dla niego miejsca w takim zespole.
@loquezmk: @Sojerr: Patrzcie, patrzcie. Typowe zagranie człowieka bez argumentów ( ͡° ͜ʖ ͡°) . ty chyba naprawdę nie znasz realiów polskie piłki xD

Jak ja lubię takich ludzi którzy używają taki stwierdzeń, nie znasz się, on jest kłamcą . Typowe dla ludzi którzy muszą postawić na swoje za wszelką cenę xD
@Sojerr: A czytałeś jakie warunki w Arce panują? W tym klubie nawet posiłków po treningu nie otrzymują. Chyba że w Kielcach też tak jest to wtedy zamykam temat za niesłuszne szkalowanie dobrego trenera
@kuba560x: co ma Arka do Korony, dwa inne sposoby funkcjonowania klubu, dwaj inni trenerzy, prezesi...

dopóki nie udowodnisz "sabotażu" ta polemika ma sens taki sam, jak uczenie cię ile to jest 2+2
@kuba560x: Czekaj, bo ja czegoś nie rozumiem. Wrzuciłeś link sugerując, że Letteri jest słaby bo po jednym z meczów sugeruje, że piłkarze przeszli obok meczu - a tak de facto było. Wnioskujesz po tym, że to słaby trener tak? Nic Ci do tego, ze przeciętną Koroną osiągnął przyzwoity wynik? Faktycznie jest o czym z Tobą dyskutować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@loquezmk: kolejny który nie potrafi czytać i nagina moje słowa do swojego kontekstu. Jak wspominałem wyżej Korona w 6 ostatnich spotkaniach 5 razy gryzła piach. Ja nie sugeruję po jednym meczu, jak widzisz mamy końcówkę sezonu a ostanie 6 meczów to padaka.
Sabotaż drużyny jest winą trenera bo to on dopuszcza do tego że szatnia obraca się przeciw niemu i psuje jego wyniki i szkodzi klubowi. Zła gra od 6 spotkań