Wpis z mikrobloga

S-----A MAĆ NIEDZIELA BEZ HANDLU. TFU, J---Ć.

Zostawiłem poza domem kabel Lightning do telefonu. W cywilizowanym kraju poszedłbym do sklepu kupić sobie drugi zanim padnie mi telefon, ale na szczęście mój rząd wie lepiej co chcę robić w weekend i c---a kupię.

Dzięki Pisiory. Jesteście zajebiści <3


#gownowpis #zakazhandlu #bekazpodludzi #bekazniewolnikow
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jestem_mike: ja p------e co za człowiek

- KYURWAAAS ZAKAZUJOM MI IŚCIA DO SKLEPU KWARUWRAAAAAAAAAAA
- yy ale takie kable są na stacji
- yyy aha to dzięki

z taką konkurencją i przeciwnikami to pis będzie rządził do końca świata xD
  • Odpowiedz
@jestem_mike: dzisiaj miałem bekę ze słów "przecież można się przyzwyczaić" i zapytałem "czy do godziny policyjnej też się przyzwyczaisz w razie czego?". Domyślasz się, że żadna sensowna odpowiedź nie padła...
  • Odpowiedz
Niemal całkowity zakaz handlu w niedzielę i święta obowiązuje w Niemczech, Austrii. Częściowe restrykcje mają Belgia, Francja, Grecja, Holandia, Luksemburg, Holandia i Węgry.

W Niemczech i Austrii istnieje tzw. Sonntagsruhe, czyli "niedzielna cisza". Oznacza to, że w niedziele i święta zamknięte są wszystkie sklepy; działać mogą tylko stacje benzynowe i sklepiki na dworcach kolejowych oraz położone w sąsiedztwie atrakcji turystycznych. W praktyce doszło do tego, że dworce i stacje benzynowe pełnią rolę
  • Odpowiedz
@xWhyDuck: To niech mi jeszcze zapłacą tyle w Euro co mam w kraju w złotówkach. Wtedy będziemy się mogli porównywać do Niemiec, Austrii i innych i ściągać ich pomysły na uprzykrzanie życia obywatelom.
  • Odpowiedz