Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Jak wg was zmienią się progi punktowe na Politechnice Warszawskiej, a dokładniej na Infie na Mini? Ostatnie lata to 190, 194, 182. Chcę tam aplikować, miałem duże nadzieje, ale matma rozszerzona w tym roku mnie dobiła, większość osób mówi że bardzo trudna w porównaniu do poprzednich lat. ;( celowałem w 80-90% po zrobieniu 25 różnych arkuszy ale będę miał około 60, porażka. Uważacie, że mam jakieś szanse na dostanie się właśnie tam? Przewiduję z rozszerzeń: matma 60, angielski 86, fizyka powyżej 90(tutaj jestem mocny, ale zobaczymy jutro), co by dawało około 172 punktów. Myślicie, że progi w tym roku spadną na tyle, abym się załapał? Przy okazji, pozdrawiam wszystkich piszących jutro fizykę(oby nie było dużo termodynamiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 3
  • Odpowiedz
Mogą spaść przez tą matmę, bądź co bądź ona wpłynie na wszystkich.
Infa która pisalem nie była z kolei taka trudna jak w poprzednich latach.
A swoją drogą tam się liczy też podstawa z matmy (i angielskiego) czy tylko rozszerzenia, bo nie jest dokładnie wyjaśnione?
  • Odpowiedz
@mich4725: Jak nie masz rozszerzenia z matmy i angielskiego to na to miejsce wpisujesz podstawy z tych przedmiotów, no oczywiście możesz też dać podstawe jak pisałeś rozszerzenie ale wiadomo, podstawa dużo mniej punktowana.
  • Odpowiedz