Wpis z mikrobloga

@rdy: Na 30 stopniowym upale jednym z problemów jest słońce, należy się przed nim chronić i jeżeli trzeba wyglądać elegancko to należy założyć lnianą koszule z długim rękawem żeby nie poparzyć skóry.

Op założył bawełnianą na 90% więc ani przed wysoką temperaturą ani przed słońcem taka koszula nie chroni.
@camilio: Są właśnie eleganckie, tylko trzeba dobrze podwinąć rękawy. Koszule z krótkimi są ok jeśli są dobrze dopasowane i nie są to jakieś pstrokate wzory i kolory. Najlepiej jeden kolor - biel lub jakieś delikatne pastele. Wtedy zamiast polówki do dobrze dobranych spodni będzie git.
Niestety u nas jest kult kupowania koszul z jakimiś głupimi kontrastującymi dodatkami, wzorami i wygląda to kiepsko.
Ludzie jeszcze nie pojęli, że czyste formy bronią się
modne, więc akceptowalne i nikt nie mówił, że dobre. Sam takich nie noszę i mi się nie podobają, ale obiektywnie rzecz biorąc trzeba przyznać, że tak się ludzie ubierają i aktualnie jest to modne. Natomiast taka koszula nie.


@mielnik69: No i co z tego kurła?? To znaczy, że jeśli dla mnie ejst to debiulizm, to nie moge cie obgadywać, ale jeśli dla ciebie debilizmem jest noszenie koszuli z krótkim rękawe to
@mielnik69: Źle mnie zrozumiałeś. To tylko sugestia, że dojrzały i niecierpiący na autyzm człowiek nie czepia się długości rękawów a jego estetyka ubioru sprowadza się po prostu do schludności. Przesadne dbanie o ubiór może być odebrane jako rekompensowanie sobie pustki w głowie.

Wiesz dlaczego OP założył koszulę bez rękawów i to w kratę? Bo dobrze się w tym czuje, niczego nie musi nikomu udowadniać i nie ma z tego powodu żadnych