Wpis z mikrobloga

Kiedyś w nocy idąc do łazienki zobaczyłam w wannie pająka i się go przestraszyłam więc oblałam go wodą i spadł do spływu, po czym nie mogłam spać, bo nic mi nie zrobił i był mały a wyrzuty sumienia mocno. Następnego dnia obudziłam się rano poszłam do łazienki, a on w wannie siedział więc go przneniosłam na kartce do pokoju koło balkonu, to był dobry dzień
  • 20
@Amishia: @Nidor: Jesteście #!$%@?. Tez nie przepadam za pająkami ale ich nie zabijam, niech sobie żyją. Nic nie szkodzą. Kota czy psa tez byście tak zabili? Pewnie nie, a pająki to tez zwierzęta i tez maja prawo żyć. @LAU-RA: Jak go oblałaś woda to chyba nie ten sam, bo nie mógł przeżyć.
@dnasstorm nie, bo pies i kot nie mieszczą się w odpływie :/

Powiem Ci w takim razie więcej. Zeszłego lata załapałam takiego dość sporego pająka do słoika, wlałam trochę wody i domestosa. Jeden z lepszych widokow w zyciu.

@Amishia: Dlaczego jeden z lepszych widoków w życiu? Masz skłonności sadystyczne. Postaw się na jego miejscu, serio, trochę empatii. Ugryzły cię, no naruszyłas ich prywatna przestrzeń. Trzeba szanować zwierzęta. Można wziąć na papier i delikatnie wystawic za okno albo drzwi. Ale nie zabijać. Ja już nawet komarów nie zabijam tylko odganiam.
@Amishia: A empatię do psów i kotków masz? Pewnie są „słodziaśne”. No właśnie, pająki tez chcą żyć, serio nic Ci one nie zrobią. Postaw się na ich miejscu. Chyba nie chciałabyś żeby ktoś Ciebie tak męczył?
@dnasstorm: I #!$%@?, za bardzo boję się pająków, aby być w stanie je wywalić na zewnątrz, dlatego zabijam one shotem i zabijać będę nadal. Mam nadzieję, że za to ty nawet komara w lecie nie tykasz, bo też mają prawo żyć.

Kota czy psa tez byście tak zabili?


@dnasstorm: Koty, psy i inne zwierzęta nie wpraszają mi się do mieszkania, więc nie mam czego się pozbywać. Pająki, komary i muchy
@Amishia: A skąd wiesz, ze nie są świadome? Jak go próbujesz zabić to ucieka- instynktownie, tez chce żyć. @Nidor: To ich nie ruszaj, serio, nie skoczą na ciebie. Jak sobie na suficie w rogu mieszka, zrobił pajęczynę to będzie Ci wyłapywał np. komary itp. Ja daje im żyć nie dlatego, ze wyłapują komary i muchy tylko po prostu niemoralnym jest zabijanie ich. Komary tez przestałem zabijać, przeganiam je.
Brakuje Wam
To ich nie ruszaj, serio, nie skoczą na ciebie.


@dnasstorm: Nie obraź się, ale nie potrafisz zrozumieć, czym jest fobia. Jeśli chcesz, to zapraszam, będę ci płacić za wyłapywanie i wywalanie pająków, ale póki sama muszę z nimi męczyć, to tylko użycie siły mi zostaje. Jakoś ciężko byłoby mi zasnąć, o ile w ogóle siedzieć w pokoju, gdy nade mną dynda pająk, a w nocy urządza sobie wycieczki. Ja się naprawdę