Wpis z mikrobloga

Mój poradnik dla tych, co mają Steem i nie chcą w tym bagnie siedzieć. Na upartego nowe osoby też mogą w to wejść, ale nie wiem czy jest sens.

https://steemit.com/polish/@fervi/jak-zwiekszyc-swoje-zarobki-dzieki-pool-reward-rape-tematygodnia

Ogólnie sposób jak dymać ludzi na Steem. Oczywiście polecam hajs wymieniać na Bitcoiny czy inne Dascoiny, co tam lubicie mieć.

Hipokryzja sięgnęła zenitu, polska społeczność zdenerwowana prawdę mówiąc, akcja którą mógłby Kuracyja nagrać. Polaki robaki ze Steem powiedzieli dość. Mój tekst powstał po to (bo też jestem polakiem robakiem) by każdy mógł zarabiać dymając innych (a nie być dymanym).

Jak ktoś ma pytania, to niech da znać, postaram się pomóc

#bitcoin #steem #kryptowaluty #strimi
  • 37
@tomosano: Nie wiem ile osób ucieknie, ale mam nadzieję, że będzie więcej osób w ten sposób zarabiać, od czegoś ten Steem jest; jak to powiedział @pawlo74 - by dymać inwestorów w dupę.

@Smule: Bo się okazało, że te osoby, co od dawna robią sieć to w zasadzie robaki, które niczego nie osiągnęły. A taki rafonix (bo nie wiem czy słyszałeś, że przeszedł) to król, bo 5000 osób może dzięki niemu
i prowidlowo, jak chcesz robic content jakosciowy, to trzeba szukac platformy na ktorej masz np ekskluzywny dostep, nie ma tam spamu, botow i innego gofna, a jakosc contentu jest przynajmniej sprawdzana...
@fervi: nic nie zrozumiałem z twojej wypowiedzi :( za dużo emocji w komentarzu :X Nie sledze steemita juz dosyć długo, ale jak powstało dtube to pisałem do nosiego, że przydała by się opcja jak youtube live no i zaraz powstał dlive :D Głownie chodziło mi właśnie o te patostrimy. Dlatego, ponieważ jeden streamer potrafi przyciągnąć więcej osób w jeden dzień niż miesięczna liczba odwiedzin całej strony.... Sam nie ogladam tego gówna
@johnmorra: Ogólnie problem jest dużo bardziej złożony
- Dtube i Dlive to scamy z działania. Powiedz mi czy na Youtube na przykład film jest usuwany po tygodniu, bo zarobił? No kurde nie sądzę.

Ostatecznie problem taki, że:
1) Nic nie mogliśmy osiągnąć, bo układy nas nie dotyczyły.
2) Na końcu noisy zmieszał wszystkich z gównem.

Może to i lepiej, po co ciągnąć szopkę do samego końca.
@Blizz4rd: Jak chcesz to wejdź na Steem chat i od 15 godziny 10 maja zacznij czytać. Ogólnie napisał, że rafonix to wielka możliwość dla Steem bo przyciągnie dużą ilość osób, której my nie mogliśmy przyciągnąć i że trzeba rachunek sumienia zrobić czy nie można było lepiej zapierdzielać. Kij tam, że siedzę od rana do wieczora i pomagam jak mogę tej śmiesznej platformie, a on sobie lata po świecie i zagląda raz