Wpis z mikrobloga

Mój poradnik dla tych, co mają Steem i nie chcą w tym bagnie siedzieć. Na upartego nowe osoby też mogą w to wejść, ale nie wiem czy jest sens.

https://steemit.com/polish/@fervi/jak-zwiekszyc-swoje-zarobki-dzieki-pool-reward-rape-tematygodnia

Ogólnie sposób jak dymać ludzi na Steem. Oczywiście polecam hajs wymieniać na Bitcoiny czy inne Dascoiny, co tam lubicie mieć.

Hipokryzja sięgnęła zenitu, polska społeczność zdenerwowana prawdę mówiąc, akcja którą mógłby Kuracyja nagrać. Polaki robaki ze Steem powiedzieli dość. Mój tekst powstał po to (bo też jestem polakiem robakiem) by każdy mógł zarabiać dymając innych (a nie być dymanym).

Jak ktoś ma pytania, to niech da znać, postaram się pomóc

#bitcoin #steem #kryptowaluty #strimi
  • 37
  • Odpowiedz
@Blizz4rd: Ogólnie sporo się działo, dam HTMLa (z Pidgina), ale mówię - każda edycja jest traktowana jako nowy wpis, więc wygląda to tak jakby się powtarzało. Sama akcja jest później, więc możesz przewijać.

Natomiast też nie ma tam chyba linków do zdjęć itd.
  • Odpowiedz
@fervi: tak w skrócie bo nie czytałem jeszcze tekstu - jak to działa, że noisy wchodzi i was opierdziela, w sensie kim on jest w tym układzie? Dyrektorem SteemIt? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy Steemit to w założeniu nie jest zdecentralizowana sieć? Czy to jest może pierwszy dobry bo praktyczny przykład tego o czym wielu mówiło od dawna i równie wielu nie chciało wierzyć - że
  • Odpowiedz
Nie no, dzięki. Myślę o tym by zrobić coś jak Steem, ale na Bitcoinie. Próbuję złapać na razie punkt zaczepienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może kiedyś


@fervi: przynajmniej spróbuj, nie uda się to się nie uda, na pewno będziesz miał wsparcie polskiej społeczności, każdy Cię tu szanuje. Nie obiecuj sobie zbyt wiele aby nie rozczarować się. Najlepiej zakładać, że nie uda się ;)
  • Odpowiedz
@kapibar: Troszkę opowiem :D
Sam blockchain to Steem, Steemit to interfejs (blockchain explorer). Można powiedzieć, że to ładny blockchain.info (blogowy)

Noisy jest wielorybem troszkę (nie to, że jest jakimś potężnym, ale jednak), zna różnych tam ludzi - wiadomo. Można powiedzieć, że to Jezus Chrystus polskiej społeczności ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

PoS tworzy wielorybów i to widać
  • Odpowiedz
Uważam jednak, że CEO (w ogóle to porażka XD) jakiejkolwiek sieci musi stać po stronie ludzi.


@fervi: nie. Po prostu nie powinno być żadnego CEO. Jak w Bitcoinie.
  • Odpowiedz
@kapibar: Zgadza się, ale jak już jakiś musi być to niech będzie normalny.

Po prostu ja osobiście brzydzę się stawianiem kursu kryptowaluty nad ludźmi, szczególnie w sieci społecznościowej. Weźmy Michała Białka :> jasne, daje reklamy by serwis zarabiał, ale zarazem musi coś robić. Odpiedzielać szajsy, imby, poza tym pewnie zapytasz się coś jego i dostaniesz odpowiedź (czy coś)

@
  • Odpowiedz
Po prostu ja osobiście brzydzę się stawianiem kursu kryptowaluty nad ludźmi


@fervi: nie śledzę tematu, odpuściłem po tym jak mnie zniechęciło wyraźne pisanie na siłę materiałów przez tego wieloryba, no ale na tyle na ile się orientuję to o to przecież chodzi w całej tej zabawie. Wyższy kurs to więcej (potencjalnych) pieniędzy dla niego.
  • Odpowiedz
@xetrov: Ogólnie dla wszystkich - fajnie, nie? W teorii fajnie, ALE ja chcę wysokiej jakości, nie wysokiego kursu.

Ogólnie wiele osób mi zarzuca, że mówię o kasie. Tak, ale nie traktuję jej najwyżej. Moim zdaniem powinna być pewnego rodzaju sprawiedliwość. Jak się zarejestrujesz na Steem i będziesz tworzyć materiały to nie dostaniesz 50 dolarów (może jak napiszesz, że jesteś xetrov to dostaniesz dużo, ale ogólnie nie). Ja będąc rok też
  • Odpowiedz
@fervi: ja się z tym zgadzam i podejrzewam, że sporo osób ma takie podejście jak Ty, no ale niestety dużo wielki idei umarło dla pieniędzy. Może Ty np. masz tego tyle, że jeszcze nie traktujesz jako poważnego źródła, a on już widzi swoje konto po potencjalnym skoku i na tym mu bardziej zależy. Nie jestem j oczywiście akimś tam wielkim przewidywaczem, ale mniej więcej czegoś takiego właśnie się spodziewałem po
  • Odpowiedz