Wpis z mikrobloga

Wczoraj odebrałem i od razu zrobiłem trasę 400 km. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wspaniały samochód, ale wcześniej jeździłem tylko samochodem egzaminacyjnym i 20 letnią corsą i może dlatego mi się tak wydaje. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Silnik 1,2 pure tech 130 km, skrzynia automatyczna, najwyższa wersja wyposażenie z większością bajerów. Zapłaciłem za to wszystko 92 tysiące. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więcej zdjęć w komentarzach.

#motoryzacja #samochody #citroen #chwalesie #wygryw
manertyh - Wczoraj odebrałem i od razu zrobiłem trasę 400 km. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wspaniały s...

źródło: comment_ZxpTDCVUumbR6xHmOjS4RmhU7xVYRuQB.jpg

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
@laress: ale to jest jakieś nieporozumienie totalne, za taką kasę można kupić nawet nie kilkuletnie ale roczne auto z minimalnym przebiegiem o klasę lepsze, a silnik jak w kosiarce xD


@warszawiak39: jasne, ktoś na pewno będzie sprzedawał okazyjnie roczne auto. Tzn. będzie sprzedawał, tyle że po próbie integracji z przystankiem.
  • Odpowiedz
@martwy_kotek dokładnie jak zmieniasz auto co 3 lata to masz w dupie czy jest zimny czy cieply dajesz w #!$%@? i tyle niech się martwi janusz co kupi to potem po 90k przebiegu xD a oni są podnieceni bo niby straciłeś kasę a oni taka "nowke" 3 letnia kupują xD i to tanio xD
  • Odpowiedz
Powiedz mi co za naprawy niby kosztują majątek w 5 letnim aucie? Przez ten czas tam nie ma się co zepsuć oprócz części zużywalnych typu klocki, opony. Jak nie było zarzynane jako taxi albo zamaskowane po jakimś konkretnym dzwonie to przecież będzie śmigać normalnie


@drzuo: chyba że jest poleasingowe albo z wynajmu długoterminowego bo takie czesto sa sprzedawane po 3 latach jak najemca #!$%@?ł go na zimnym silniku, a tam
  • Odpowiedz
@manertyh: jakim cudem to nie kosztuje polowe tej ceny xD bez kitu, zdziwie sie jak za rok to bedzie warte wiecej niz 50k nawet jak zrobisz 10kkm


@looklikelance: no i? To nie jest inwestycja na której ma zarobić, tylko przedmiot - samochód, którym chce jeździć i mieć komfort że jest do jego dyspozycji w każdej chwili. Zakup samochodu (nowego) tak naprawdę finansowo prawie nikomu się nie opłaca, poza
  • Odpowiedz
za 50k masz już BMW E90 w full opcji z jakimś dobrym silnikiem 3 litrowym


@ogtf: no tez wlasnie, pojezdzisz ze dwa lata, stracisz z 15k, moze jakas naprawa 1k ale watpie

a takim cytrusem pojezdzisz dwa lata stracisz pewnie dwa razy tyle, i zadna przyjemnosc tym jezdzic

w ogole nie ma co porownywac, taki 3 litrowy to ma ze 300 koni plus, nie ma co porownywac do silnika 1.2
  • Odpowiedz
@manertyh, @wurst owszem, ten silnik zły nie jest ale w tym samochodzie maksymalnie do jazdy po płaskim maksymalnie delikatne wzniesienie. Miałem okazję tym jechać i niestety po górkę z dwoma osobami miał spory problem już. Męczył się i było to czuć. Na wzniesieniach małych problemu oczywiście nie było i tutaj wszystko super.
  • Odpowiedz
@manertyh: Jak będziesz się z tym czuł za 3-4 lata że wartość tego auta będzie jakieś 30-40% niższa?


@Shap3: Czyli jak kazdego auta? Czy proponujesz mu kupno kilkuletniego ciemniaka czyli zakup pod tytulem "jak #!$%@? sie i stracic kupe szmalu"?
  • Odpowiedz
@manertyh: Wiesz że w tej cenie miałbyś kilkuletnie auto klasy Premium?


@Shap3: a widze ze to ty jestes tu najwiekszym ubekiem bo znowu na twoj zarzut odpowiadam xD

Wiesz ze premium auto = premium wydatki?
  • Odpowiedz