Wpis z mikrobloga

Wczoraj odebrałem i od razu zrobiłem trasę 400 km. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wspaniały samochód, ale wcześniej jeździłem tylko samochodem egzaminacyjnym i 20 letnią corsą i może dlatego mi się tak wydaje. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Silnik 1,2 pure tech 130 km, skrzynia automatyczna, najwyższa wersja wyposażenie z większością bajerów. Zapłaciłem za to wszystko 92 tysiące. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więcej zdjęć w komentarzach.

#motoryzacja #samochody #citroen #chwalesie #wygryw
manertyh - Wczoraj odebrałem i od razu zrobiłem trasę 400 km. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wspaniały s...

źródło: comment_ZxpTDCVUumbR6xHmOjS4RmhU7xVYRuQB.jpg

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
@manertyh: jako pierwszy samochód praktycznie wszystko będzie w porządku, więc masz ten plus, że na pewno Ci pasuje. Czy taki wybór to dobry pomysł czy nie to tylko Ty wiesz i jeśli Ci pasuje to gratuluję. Zresztą już widzę, że dostałeś milion lepszych propozycji typu stary-nowy Avensis (iksde), Cx3 (jeszcze większe iksde) czy jakieś tam sztrucle pokroju Golfa.

No ale to norma tutaj, pokazałbyś dziesięcioletni samochód klasy premium to by
  • Odpowiedz
@manertyh: Nie jeździłem nigdy citroenami więc wiele mi to nie mówi, ale rozumiem że jak się ma duże zarobki, chatę bez kredytu i ogólnie spokój finansowy to można sobie pozwolić na wydanie tych 20k więcej a i tak w dłuższym rozrachunku po kieszeni nie zaboli, także gratulacje i nie ma co słuchać malkontentów internetowych, bo tylko Ty wiesz ile Cię pracy i czasu kosztuje kupienie takiego a nie innego auta
  • Odpowiedz
@manertyh: samochód fajny tylko ten silnik trochę za słaby do niego jest. Rozumiem, że patrzyles czy coś można w konkurencji dostać? (Kia, hyundai, Renault, itp)?
  • Odpowiedz
samochód fajny tylko ten silnik trochę za słaby do niego jest.


@ksiak: silnik daje radę

e patrzyles czy coś można w konkurencji dostać? (Kia, hyundai, Renault, itp)?


@ksiak: patrzyłem i w tylko renault/vw miał minivany, ale nie podobały mi się
  • Odpowiedz
@manertyh nie wiem dlaczego tak się uczepiles bmw, ale czytając twoje komentarze słusznie zauważyłeś, że ciebie nie stać na samochód klasy premium - i znów masz rację niezależnie od rocznika. Wspomniane e39 swoją przygodę zaczęło w 1995 roku więc porównywać te dwa samochody to naprawdę niedorzeczne. Ale ok pojdzmy tym tropem, za 100k kupił byś 4 e39 - igły. Łącznie prawnie by miały większą żywotność niż twoja cytryna :))
Niemniej mam
  • Odpowiedz
nie wiem dlaczego tak się uczepiles bmw, ale czytając twoje komentarze słusznie zauważyłeś, że ciebie nie stać na samochód klasy premium


@Mileniusz: A ile osób stać? Bo dla mnie każdy samochód niezależnie od marki, który ma powyżej 5 lat to żadne premium.

Ale ok pojdzmy tym tropem, za 100k kupił byś 4
  • Odpowiedz
@manertyh: dziwny wybór, ale ten ból dupy w komentarz to gruby #rakcontent. Te historie o kupowaniu rocznych aut za tą cenę. Kto sprzedaje roczne auto bez grubego dzwona. Sprzedawałem po rodzicach parę razy auto i jeśli faktycznie widać, że nie jest od handlarza i jest z polskiego salonu to spadek ceny nie jest tak dramatyczny. Też mam auto salonowe teraz, dałem 89. Poprzednie ponad 5 letnie co
  • Odpowiedz
@manertyh: Podziwiam Cię Mirku, że cały czas odpisujesz na te głupoty co tutaj ludzie wypisują.

Hurr durr 1,2 xDDDD Citroen za 92k XDDD za tyle to byś mioł auto X z normalnym silnikiem.


Gratki, niech służy (ʘʘ)
  • Odpowiedz