Wpis z mikrobloga

Wczoraj odebrałem i od razu zrobiłem trasę 400 km. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wspaniały samochód, ale wcześniej jeździłem tylko samochodem egzaminacyjnym i 20 letnią corsą i może dlatego mi się tak wydaje. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Silnik 1,2 pure tech 130 km, skrzynia automatyczna, najwyższa wersja wyposażenie z większością bajerów. Zapłaciłem za to wszystko 92 tysiące. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więcej zdjęć w komentarzach.

#motoryzacja #samochody #citroen #chwalesie #wygryw
manertyh - Wczoraj odebrałem i od razu zrobiłem trasę 400 km. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wspaniały s...

źródło: comment_ZxpTDCVUumbR6xHmOjS4RmhU7xVYRuQB.jpg

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
@BenzoesanSodu:

Na co dzień jeżdżę 225KM autem, więc nie jest tak, że nie wiem co to moc i... powiem Ci, że ten 1.2 130KM w C4 daje zupełnie radę! Fajny rozkład momentu i może nie jest to demon prędkości, ale zupełnie nie brakuje mocy.
  • Odpowiedz
@manertyh fajne auto. Nie słuchaj tych 'speców'. To tobie ma odpowiadać. Już nie wspomnę o pomysłach zakupu używanej marki premium. Chyba po tureckim taksówkarzu z Dortmundu z nalataną odległością jak z Ziemi na Księżyc i z powrotem. Sam nie kupiłbym auta z 3 cylindrami, bo nie byłbym w stanie przywyknąć do ich kultury pracy, ale jeśli jesteś zadowolony to się cieszę. Pozdro i przejechania wielu km.
  • Odpowiedz
@manertyh:

99% komentujących w życiu nie siedziała nawet w C4 więc kompletnie się nie przejmuj. Co do samego silnika, na co dzień jeżdżę ponad dwustukonnym hot-hatchem i podczas przejażdżki identycznym jak Twój C4, tylko ze skrzynią manualną, byłem naprawdę zaskoczony na plus. Do normalnej eksploatacji mocy, a zwłaszcza momentu obrotowego w zupełności wystarcza!

W ogóle rodzina mojej żony jest od lat klientem ASO Citroena w naszym mieście. Szwagier wykręcił bez
  • Odpowiedz
@manertyh: gratuluje. Fajny woz. Jak ktos gada, ze "hurr durr 1.2" to widać, że nigdy takim nie jeździł, bo ten motor jest naprawdę w porządku. Dobrze jedzie, mało pali i nie słychać, że to 3 cylindry.
Nówka to jednak nówka :)

PS Myslałeś jeszcze nad czyms? Jak dla mnie, mistrzem w kategorii wygladu w tej klasie jest nowy Scenic.
  • Odpowiedz
też jesteście potrzebni dla społeczeństwa żeby można było kupować praktycznie nówki ale już za normalną cenę


@warszawiak39: Przecież te prawie nówki roczne czy 2-3 letnie są po wynajmie długoterminowym/leasingu sprzedawane, gdzie to nie najemca pokrywa koszty naprawy tylko leasingodawca.

Te auta są bardzo częśto tak #!$%@? katowane że jak wy takie kupujecie za 80% ceny to beka XD Zwłaszcza że w wynajem często ida fajne autka jak audice RSki, mini
  • Odpowiedz