Wpis z mikrobloga

Mam koleżankę, która jest chyba nimfomanką, ciagle pisze, ze ma ochotę, dostaję nudesy, ale ja jestem facetem z zasadami i jakoś nie potrafię tego zrobić jak jakies zwierzę, bez uczuć - z jednej strony powinienem skorzystać bo jestem dziewicą lvl 20 i będę żałował że nie skorzystałem, z drugiej zaś strony jednak wole zostać przy swoich celach i ideałach.

Takie rozsrerki życiowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 93
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: Rok ma 365 dni, przy czym należy pamiętać, że raz na cztery lata występuje rok przestępny, który ma 366 dni. Rok składa się z około 52 tygodni, 8760 godzin, 525 600 minut oraz 31 536 000 sekund.

Możesz poświęcić te 60sekund czasu na pierwszy seks a potem realizować swoje cele życiowe.
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: Będziesz żył ideałami, a na starość będzie jak w tym memie na nagrobku: Janusz Pawlacz, nigdzie nie był, nic nie osiągnął, nigdy nie żył ( i nie zaruchał nimfomanki )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 119
@Helsantonio_Montes: szanuję w opór!
Pamiętam jak jakaś laska w gimbazie tak bardzo chciała atencji jednego gościa, że spamiła mu nudesami... Skończyła kiedy ten wrzucił dwa jej zdjęcia na Facebooka xD pół szkoły spuszczało się do jej zdjęć xD

A co do Twojego posta: nie rób tego - ja częściowo poszedłem na taki układ, bo też byłem zdesperowany... Pół roku później zdobyłem dziewczynę, z którą jestem już ponad 3 lata razem. Wyrzuty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Helsantonio_Montes: Pytasz się o takie rzeczy na portalu z samymi stulejarzami xD. Wiadomo, że większość użytkowników dałaby sobie rękę odciąć za seks. Jak dla mnie bycie wiernym ideałom jest dobre. Nie puszczaj się dlatego, że osoby, które nigdy kobiety nawet nie dotknęły, tak mówią. Zrób to jeśli sam stwierdzisz, że chcesz.
  • Odpowiedz