Wpis z mikrobloga

Mam koleżankę, która jest chyba nimfomanką, ciagle pisze, ze ma ochotę, dostaję nudesy, ale ja jestem facetem z zasadami i jakoś nie potrafię tego zrobić jak jakies zwierzę, bez uczuć - z jednej strony powinienem skorzystać bo jestem dziewicą lvl 20 i będę żałował że nie skorzystałem, z drugiej zaś strony jednak wole zostać przy swoich celach i ideałach.

Takie rozsrerki życiowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 93
@Helsantonio_Montes: mnie bardziej zastanawia co kryje się pod hasłem: ideały.
Tak naprawdę tutaj chodzi o emocje jakie odczuwasz w związku z tym, ideały to wg mnie słowo wytrych, przykrywka (ideały przy seksie? No c’mon) na trudne emocje.
Najlepiej rob to co uważasz za słuszne tylko dokładnie się przyjrzyj prawdziwemu powodowi takiej, a nie innej decyzji.
@Helsantonio_Montes: Moim zdaniem sprawa wygląda tak: Jeśli chciałbyś ją wyruchać, to i tak byś to zrobił bez pytania do publiczności, tym bardziej, że chętna. Jeśli jednak rzeczywiście nie chcesz, bo takie masz zasady, to tego się trzymaj, bo Twoją prawdziwą siłą jest Twoja wola.
Nie oceniam czy lepiej wyruchać czy nie, bo zdanie jest jak gówno. Każdy ma swoje. Chodzi o sam fakt, że jeśli nie chcesz, bo masz takie zasady,
@Helsantonio_Montes Facet, pierwsza zasada - jak nie chcesz mieć wyrzutów sumienia, to nie łam własnych zasad.
Drugie - jak wyżej wspomniano, za kilka lat zrozumiesz dlaczego facet z zasadami to skarb. Teraz masz wokół siebie wielu takich jak Ty, ale słabsze jednostki podatne na wpływy z zewnątrz będą ulegać i łamać swoje zasady, będą jak woda. Bo kim wartościowym jest ktoś kto nie potrafi się trzymać nawet własnych zasad. Nie można mu