Wpis z mikrobloga

Dziś w galerii w #kielce Noc Zakupów - i taka promocja: jak nabijesz na maksymalnie 3 paragonach minimum 400 złotych, to możesz zgłosić się po bon na 100 złotych - bonów jest 300. Jako że musieliśmy z różowym kupić walizkę, to postanowiliśmy dołożyć trochę kasy w innych miejscach i dobić do tych 400 (kupiliśmy herbaty i jakąś chemię w Rossmannie). Stanąłem w kolejce a przede mną stała jakaś Karyna i tuż przed punktem obsługi klienta, gdzie odbierało się bony, zauważyłem (miała ustawioną tak dużą czcionkę w telefonie, że trudno nie było zobaczyć), jak napisała do kogoś coś w stylu:

Hehe, zrobiłam zakupy i dostanę 100 zł hehehe xd, a jutro zrobię zwrot xdddd

Cebula mocno? Owszem, ale co jest najlepsze, to że


Już słyszę ten trzask pękającej dupy.

#polakicebulaki #polak #grazynacore #nosaczsundajski #nosacz #cebula
CKNorek - Dziś w galerii w #Kielce Noc Zakupów - i taka promocja: jak nabijesz na mak...

źródło: comment_lUqZqph18YKIfKLg3K9cjH7bJVS52hc5.jpg

Pobierz
  • 21
@urojony_uzurpator: @basia15: Prawdopodobnie na każdym paragonie przystawią jakąś pieczątkę - tak to działa w różnych sklepach, np. w Leroy Merlin wydawali zdrapki i stawiali pieczątki na paragonie. Swoją drogą to LM robił to trochę nie fair - kasjerka nie pytała się, czy klient chce zdrapki, po prostu je każdemu wydawała nie informując, że traci się przez to możliwość zwrotu towaru.
@miken1200: dokladnie tak jest we wspomnianej galerii. Wlepiaja pieczarke "nagroda wydana" czy cos w tym atylu. A pracowbicy sklepow sa uczulani zeby zwrotow nie przyjmowac/kontaktowac sie zpunktem informacyjnym czy bon zostal rzeczywiscie zwrocony.
@Felonious_Gru: Zwracałeś czy reklamowałeś? Bo regulamin wyraźnie mówił, że zwrotów nie przyjmują. Mi to akurat nie przeszkadzało, ale rok wcześniej kupowałem dużo rzeczy do remontu mieszkania i część później zwracałem - gdyby mi wtedy dali w taki sposób zdrapki to nie byłoby fajnie.

@IlIlIIIIIllllIIlIlIIIIlIlIIlIl: Zwrot towaru to dobra wola sklepu. Jak napiszą w regulaminie, że zdrapka odbiera możliwość zwrotu to co im zrobisz?
@Felonious_Gru: Albo obsługa była niedoinformowana (może nie zauważyła), albo miałeś duży paragon (powyżej 350zł) na który i tak dawali tylko zdrapki do 200zł. Nie wiem. Wiem tylko, że rok wcześniej kupiłem (na 2 czy 3 paragony) kilka kolorowych farb (2,5l Beckersa) i do części dostałem za 1zł puszkę białej farby. Po paru miesiącach chciałem oddać któryś kolor to nie przyjęli, bo akurat do tego była ta puszka promocyjna - ją też