Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do wszystkich randkoportalowców. Odpowiadajcie szczerze. Pod uwagę bierzemy dziewczyny co najmniej urody przeciętnej - takie z którymi nie wstydziłbyś się wyjść do kawiarni/na spacer.

#tinder #hotornot #badoo #zaadoptujfaceta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie

Czy zdarzyło się aby dziewczyna napisała do Ciebie pierwsza?

  • Tak, często 7.1% (16)
  • Tak, od czasu do czasu 22.1% (50)
  • Tak, lecz rzadko 21.7% (49)
  • Tak, jednokrotnie 6.2% (14)
  • Nie 18.6% (42)
  • Czasami piszę pierwsza #rozowypasek 4.4% (10)
  • Kobiecie nie wypada pisać pierwszej #rozowypasek 2.2% (5)
  • Nie obchodzą mnie te pierdolety. 17.7% (40)

Oddanych głosów: 226

  • 6
WiedźmińskiMichał: @PrzekliniakCQ: A co ma moja facjata do gustu innych niebieskich? Hm? Jak ktoś nie jest "Gigachadem" (X #!$%@? D) to nie znaczy, że musi wybierać dziewczyny, które są mało urodziwe, ale takie które mu się najzwyczajniej w świecie podobają. Nie pytam "ANONY MAM RYJA TAK OBIEKTYWNIE 8/10 A NIE PISZĄ SAME, CO ZROBIĆ??", tylko zastanawia mnie czy zjawisko odzywania się panien jest normalne, gdy mają one po kilkaset par
@AnonimoweMirkoWyznania: wiesz, żeby wymagać, to trzeba mieć coś do zaoferowania. Skoro piszesz o kobietach na tyle atrakcyjnych, że nie będziesz się wstydził z nimi pokazać na mieście ew. przedstawić kumplom, to chciał bym zobaczyć Twoją twarz i ocenić czy masz jakiekolwiek szanse u 5/10 w wykopowej skali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
c993265831: Człowieku o co Ty masz taki ból dolnej części ciała? XD W życiu Ci się nie powodzi czy o co dokładnie chodzi? To tak jakbym skrytykował film a Ty wyskakujesz z "HURR DURR NIE MASZ PRAWA SIĘ WYPOWIADAĆ DOPÓKI NIE ZROBISZ LEPSZEGO!!". Skąd wiesz, że nie mam nic do zaoferowania? :) Na takiej samej zasadzie mogę stwierdzić, że jesteś stulejem over 120kg. I co? Udowodnisz mi, że nie mam racji?
@AnonimoweMirkoWyznania: CZY ZDARZYŁO SIĘ ABY DZIEWCZYNA NAPISAŁA DO CIEBIE PIERWSZA?

16 głosów (7.34%)
Tak, często
46 głosów (21.10%)
Tak, od czasu do czasu
48 głosów (22.02%)
Tak, lecz rzadko
12 głosów (5.50%)
Tak, jednokrotnie
41 głosów (18.81%)
Nie
10 głosów (4.59%)
Czasami piszę pierwsza #rozowypasek
5 głosów (2.29%)
Kobiecie nie wypada pisać pierwszej #rozowypasek
40 głosów (18.35%)
Nie obchodzą mnie te #!$%@?.
Ukryj wyniki