Wpis z mikrobloga

@asffaf: jedź do innego salonu Fiata lepiej, bo rzeczywiście mogą sprawdzić czy ktoś nie grzebał i na tej podstawie mogą Ci wypowiedzieć gwarancję na instalację
@asffaf: Może tyle palić, przy 130-140 turbosprężarka chodzi non-stop, to zwiększa spalanie benzyny o conajmniej litr, a gazu pewnie jeszcze więcej.
@asffaf: albo wpadnij do tego InterAuto i proś o kierownika i mów, że Ci bajeczki wciskają i jak tego nie sprawdzą to idziesz to zgłosić do Fiat Auto Poland, szybciutko będzie diagnoza. Traktują Cię jak debila, bo wiedzą, że może być z tym roboty dużo i za darmo, więc zrobią prawie wszystko, żebyś się odwalił
@asffaf: miałem analogiczną historię ze skrzynią biegów w Hyundaiu - próbowali mi wmówić, że wibracje całej karoserii przy 2100obrotów w dieslu to normalna sprawa
@asffaf: 7 a 9 litrów w trasie to dość duży rozrzut, ale jeśli pali 9 litrów benzyny to 14 gazu nie wydaje się dużo. Ale zgadzam się, powinno być trochę mniej.
@asffaf:
generalnie spalanie lpg do benzyny wzrasta do 30%.
Mi tyle paliła (przy identycznych prędkościach) nubira 1.6 z 4 osobami + bagaże na full.
Tylko to był lpg 2gen.

Ile masz obrotów przy takiej prędkości?