Wpis z mikrobloga

#wroclaw #mieszkanie #nieruchomosci #chwalesie

Cześć Mirki, czas się pochwalić. Jakiś czas temu wrzucałem zdjęcia z remontu kawalerki pod wynajem. Trochę mi się plany zmieniły, doszedłem do wniosku że szkoda będzie wynajmować bo za dużo kasy w to włożyłem. Sprzedałem z zyskiem blisko 20%, 7 miesięcy od odbioru, więc chyba dobry deal ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podejrzewam, że zarobiłbym większy procent sprzedając jako stan deweloperski i oszczędziłbym tym samym trochę swojego czasu, ale traktuje całość jako naukę i zbieranie doświadczenia.

Link do galerii.

Uprzedzam wasze pytania.
– powierzchnia mieszkania: 33m2,
– wszystkie koszty związane z zakupem, projektem, wykończeniem, etc. ~65k.,
– lokalizacja: Nadodrze, ok. 1km w linii prostej do rynku
miszczu_blady - #wroclaw #mieszkanie #nieruchomosci #chwalesie 

Cześć Mirki, czas ...

źródło: comment_9UJlOD3jabwkfMXcFSN5vlUtJnDCPDPI.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprzedałem z zyskiem blisko 20%, 7 miesięcy od odbioru,


@miszczu_blady: jak na sprzedaż mieszkania od developera to nie najgorszy :) Akurat też wstrzeliłeś się w okres, gdzie ceny nieruchomości rosną.
  • Odpowiedz
@miszczu_blady: Nie pytam o szczegółową rozpiskę, bardziej rozbicie na kategorie by mnie ciekawiło nawet typu opłaty notarialne, projekt, robocizna, materiały. Ale spoko, nie zmuszam. Po prostu dużo mi się wydaje jak na urządzenie stanu developerskiego kawalerki 33m2. Toć to 2k/m2.
  • Odpowiedz
@maur: weź pod uwagę, że wszystkie meble masz pod wymiar, do tego konstrukcja drewniana, która też tania nie była, wyposażenie raczej lepszej jakości. Można to było spokojnie zrobić za 30k.
  • Odpowiedz
  • 0
@miszczu_blady Gdzie kupowałeś górne światła i meble (szafki etc - nie te ktore były robione na wymiar, chyba ze wszystko na wymiar :))? Sam wykańczam niebawem mieszkanie i rozglądam się za takimi sprawami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz