Wpis z mikrobloga

@DILERIUM: racja, powyższe komentarze są strasznie żenujące widać, że #mirkomodlitwa na wykopie silna, wyraziłem tylko swoją opinię, a jestem atakowany z miejsca bo nie wierzę w ich bożka ¯(ツ)


@Malolacik: Zostałeś zaatakowany bo sam zaatakowałeś pierwszy. Więc nie zasłaniaj się wolnością słowa i tolerancją bo sam jej nie masz.
  • Odpowiedz
@Malolacik: jednemu przychlastowi nie pasuje dwoch typow trzymajacych sie na ulicy bo jak to tak chlop z chlopem? upadek cywilizacji!! Sodoma i Gomora. Drugiemu przychlastowi nie pasuja ludzie ktorzy sie modla albo dzieci ktore sa z nimi (Twoje dzieci typie? nie? to wuj Ci do nich). Zajmicie sie pajace wszystkie tym kogo wy trzymacie za reke, co robia wasze dzieci i jak wy spedzacie swoj wolny czas (czy wsadzacie sobie
  • Odpowiedz
@Malolacik ostatnio widziałam jak ksiądz przed sklepem spożywczym odprawiał mszę dla 50 ludzi...w piątek wieczorem ( _) jechałam autem obok tego zbiegowiska, nie wiedziałam co mam zrobić czy zatrzymać się pokłonić i przeprosić za wtargnięcie xDd czy jechać dalej... !

  • Odpowiedz
@Malolacik mówisz o nabożeństwach majowych, które ZAWSZE odbywają się na świeżym powietrzu?
Przeszkadza Ci to? Przeszkadza Ci tradycja? Że ktoś wyznaje wiarę? Ból dupy, a nawet nie miałeś jaj podejść i zapytać się co robią tylko zdjęcie z przyczajki.
  • Odpowiedz
@czarny001 czego wymagasz od osoby pokroju @Malolacik który oglądamy patostreamy? XD I jeszcze te żałosne teksty o mieszaniu w to dzieci , nie lepiej żeby jak on siedział zamknięte w piwnicy i oglądały te gówna na YT ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Malolacik: Mamy maj, więc odbywają się Nabożeństwa majowe (modlitwa do Matki Boskiej). Nie rozumiem w czym Ci to przeszkadza? Że kobity pomodlą się 15-20 min i się rozejdą? Nie chcesz wierzyć i nazywasz to ''bajkami'', ale przecież nikt Ci nie każe w tym uczestniczyć, więc nie kumam skąd ten hejt.
  • Odpowiedz
@Malolacik fajna tradycja, majowe, mam kapliczkę koło domu, nikt nie przychodzi, a młodych na nabożeństwie majowym to u nas we wsi nie zobaczysz. Za to przy sklepie tak, z jabolami i słuchających cypisa, co lepsze ja się pytam panie?
  • Odpowiedz