Wpis z mikrobloga

Od kilku dni mieszkam w #gdansk , przyjechałem do pracy na wakacje, ale zaczynam dopiero od konca maja. Czy ktoś może mi powiedzieć co ciekawego mogę robić tu lub w okolicy przez najbliższe dni? (ʘʘ)

#trojmiasto #sopot #gdynia
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adoksz: no bez pieniędzy to trochę cieżko ;)
zawsze możesz iść na plażę po prostu, albo do jakiegoś muzeum

w Gdyni inb4, polecam na Wzgórzu Maksymiliana burgerownię Baranolę - najlepsza rzecz w Gdyni
  • Odpowiedz
@seeksoul: apropo inby, jakies miejsce gdzie sie samotnie pobawię, lub poznam miłe osóbki? Tylko tez nie chce znowu w-------u obskoczyć w pierwszych dniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@VanjaGdy: no ja jestem na przykład xD a tak serio to poza kilkoma ładnymi widoczkami i sentymentem to zwykła wioska rybacka :) można wjechać na Kamienna Górę, przejść się w okolice orlowskiego molo, które moim zdaniem jest ładniejsze od sopockiego (a na pewno mniej zarzygane w weekendy). Ja właśnie korzystając z ładnej pogody i wolnego idę na spacer po bulwarze ()
  • Odpowiedz
serio to poza kilkoma ładnymi widoczkami i sentymentem to zwykła wioska rybacka


@VanjaGdy: no i całkowicie modernistyczne centrum, po którym się fajnie spaceruje po prostu jak dla mnie
  • Odpowiedz
Dzięki wam, wybiorę się zatem jutro do Gdyni. Jeśli ktoś nie ma co robić i chciałby/chciałaby mnie oprowadzić, zapraszam serdecznie na priv ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Miły chłopak, lat 19
  • Odpowiedz