Wpis z mikrobloga

@noitakto: ja tak zaczynałem daaaawno temu, nie miałem żadnych problemów. Weź tylko pod uwagę że niektóre osoby z nadwagą mają też problemy ze stawami przykładowo, a przy bieganiu wywoła to dodatkowy nacisk. Jeśli nie ma problemów zdrowotnych to wio.
  • Odpowiedz
@noitakto Ludzie mówią, że jak chcesz schudnąć zacznij biegać a powinno być odwrotnie - schudnij, żeby zacząć biegać. Proponuję zacząć od marszu, później marszobieg i przy okazji niech zacznie odpowiednio jeść.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: jak najbardziej sie zgadzam! Bieganie to nawet dla zdrowej osoby nie najlepszy pomysł właśnie ze względu na stawy. Maratony po asfalcie to już jakaś istna masakra. Ale ortopedzi zacierają ręce. Tylko, żeby potem nie było, ze ci lekarze to złodzieje bo nowymi mercami jeżdżą.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: dlatego na serio tego nie rozumiem.. ludzie nie myślą? Zachowania stadne, ze 10 osób biega po chodniku to ja tez muszę? To już ten las lepszy.. żadne super hiper buty z amortyzacja nie pomogą. A jest basen, jest rower..
  • Odpowiedz
@noitakto: ja biegałem jak byłem gruby i #!$%@?łem kolano i kostkę z przeciążenia. Zacznij od roweru, schudnij i potem biegaj, chyba, że chcesz #!$%@?ć po lekarzach.
  • Odpowiedz