Wpis z mikrobloga

Kolezanka mi powiedziała ze jej matka pracuje w OKE i mowila ze krazy plota ze #!$%@? takie rozszerzenia zeby pokazac ze likwidacja gimnazjów jest lepszym wyborem bo 4 letnie liceum leoiej przygotuje do matury ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem czy to prawda,ale przypominam sobie ze mieszkam w Polsce takze wszystko jest mozliwe
#matura #gownowpis #heheszki #takbylo #zalesie #gorzkiezale
  • 17
@marihlana123 to samo było niby z moją maturą kilka lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) rocznik za nami szedł nową podstawą programową i niby należało wykazać, że zmiana była konieczna, więc nasz rocznik miał wypaść #!$%@?, żeby oni za rok błyszczeli XD może jest w tym trochę prawdy - w poprzednich latach tematy na rozszerzeniu z angielskiego "wady i zalety życia za granicą", a u nas "czy świeżo
@gleorn no jednak wymyślić dowolne wady i zalety mieszkania za granicą jest łatwiej niż pisać na podany przeze mnie temat xd wystarczy, że nie wiesz jak jest prawo jazdy, nie wiesz jak jest kierowca i nic nie napiszesz ( ͡° ʖ̯ ͡°) (choć nie chwaląc się #!$%@?łam ją blisko setki, tak mówię tylko że mogłyby być równiejsze poziomem :P)
@whiteglove: Nie no, nie przesadzajmy. Driving licence zna każdy, kto kiedykolwiek oglądał jakiś serial z USA. Driver to chyba jedno z pierwszych słów, które się poznaje na angielskim. Wydaje mi się, że "abroad" jest już trudniejsze.
A co do wieku w którym pisze się maturę - chyba większość ludzi wtedy prawko zdaje i jest z tematem na bieżąco, więc łatwo coś wymyślić. A na warunki polskie, chyba jednak w dalszym ciągu