Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kisne srogo z tych niewyzytych normikow, ktorzy pisza teksty w stylu:

"Kto wybrzydza ten nie rucha" - no tak, napewno sie podniece przy 100kg wielorybie. Ok, nie zrozumcie mnie zle, nie mam nic do brzydkich dziewczyn bo sam jestem brzydki (dlatego 30lvl kissless virgin) ale #!$%@? otylosc (nie liczac nielicznych przypadkow) to efekt zaniedbania i to postepujacego w #!$%@? czasu podczas ktorego mozna sie bylo ogarnac. Nie mam zamiaru bzikac takich dziewczyn byle tylko pozbyc sie brzemienia prawictwa. Wbijcie to sobie do tych malych glowek.

Albo troche mniej ale rowniez rakowy tekst:

"Skoro jestes 2/10 to szukaj sobie 2/10" - pomijam fakt, ze #rozowepaski 2/10 maja duzo wiecej atencji niz facet 2/10 ale podobnie jak wyzej - jak sie mam podniecic przy dziewczynie ktora mi sie nie podoba? Okej, wiem, ze to dziala tez w druga strone i nie mam o to pretensji do dziewczyn, pietnuje tylko normickie wysrywy.

#seks #zwiazki #takaprawda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 11
@HIGH_BEAM: Sam nie rucha i go boli. bo normiki czesto spotykaja sie z laskami od 6/10 w gore, i jak taki pozna 6/10 mowi ze kto wybrzydza to nie rucha a ten smutny wykopek ma tylko wybor pomiedzy 100kg wielorybem a laska 2/10 i co lepsze zamiast starac sie to zmienic wylewa swoje zale na forum dla przegrywow :D
OP: @emre899: jak mam zmienic swoja linie szczeki, wzrost czy zarost ktory mi nie rosnie? XD Boze, mam Ci wkleic milion wpisow plusowanych po 2k razy, gdzie juz zostalo dawno udowodnione ze to wyglad jest najwazniejszy (a nie ciuchy i zadbanie) w relacjach z kobietami a tego praktycznie zmienic sie nie da?
@Shinra: No sry, dac link do wpisow gdzie tak pisza?
@zielonestopylucyfera: No wspolczuje, bo dla mnie
@AnonimoweMirkoWyznania: no i dlatego jesteś drogi OPie skazany na samotność, wybrzydzasz, sam niewiele wnosisz, no więc nie poruchasz xD proste. Wielu tu takich: na ostatniej prostej do zostania czarodziejem, ale wciąż mierzą powyżej swojej ligi, nie znają swojego miejsca na świecie, no bo gdziee to, JA miałbym być z taką 5/10? No wai!!! Ma być tak jak widziałem na redtube i jak opowiadają na #zwiazki i #tinder na wykopie!!!