Wpis z mikrobloga

Mirki, powiedzcie mi dlaczego laski zamiast porządnego chłopaka wolą przystojnego i umięśnionego? Już od dawna zauważam, że nie mam szans u tych kobiet które mi się podobają (powyżej 7/10) bo wybierają tych którzy dobrze wyglądają i mają forsę, a charakter mają najwyraźniej za nic. Gdzie te dobre czasy kiedy liczyło się wnętrze, poczucie humoru i inne wartości?

#gorzkiezale #przegryw #chad #chada #zwiazki #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_m2RsW5RpFYsiPDhiknEWXPxHDTwVvko3.jpg
  • 17
@rybsonk: Zacytuje jeszcze raz ''Dawniej jak nie było jeszcze dostępu internetu, i jak dany facet nie był zdesperowany i zagadał na ulicy, to nie było z tym żadnych problemów. No chyba że dziewczyna śpieszyła się i nie miała czasu, bądź się jej nie spodobał, to porozmawiała z nim i uprzejmie zakończyła rozmowę. Teraz to się zmienia przez wysokie ego różowych, a głównie przez wysoką atencje na portalach społecznościowych, w których uważają
@rybsonk: A Ty po czym wnosisz, że masz taki wspaniały charakter i kiedy były niby te "dobre czasy"? xD Trochę jestem ciekaw dokąd przesuniecie tę granicę żenady, ale jednak wolę sprawdzić jak pojemna jest moja #czarnolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fakla_Krwiozerczy_Taboret: Niby tak, ale nie do końca. Dwie podstawowe rzeczy, na które różowe patrzą na;

Charakterek, którego nie ma nawet szans zaprezentować, bo zostajesz #!$%@? już przy "cześć" Wygląd ma znaczenie przez pierwze 5 minut, i to jest najbardziej decydujące w znajomości.
@greg1dime: Jakie kompleksy, jak pisze całą prawdę? Jak ktoś jest brzydki, ale zadbany to i tak jest uważany za gówno. Po prostu ładniejsi ludzie mają w życiu łatwiej i taka jest prawda.