Wpis z mikrobloga

Mój współlokator jest starszy ode mnie 2 lata, słownie; dwa lata. A mimo to traktuje mnie jak gówniarę xD ale w taki pozytywny, wręcz ojcowski, sposób ( ͡º ͜ʖ͡º). Gdy wracam późno do domu to z szacunku do innych mieszkańców zachowuję się cicho, ale wystarczy jeden nanodźwięk i już całkowitym przypadkiem mój "tatuś" musi iść do łazienki. Oczywiście po to, żeby po drodze zmierzyć mnie wzrokiem i sytać "hmm, która to już w ogóle godzina? Yhm" i rzuca mi tym uśmieszkiem jakby chcial powiedzieć "wszystko matce powiem!". Gdy jednak uda mi się wejść jak #!$%@? Bruce Lee Karate Mistrz to rano z dupy usłyszę "Ja to Cię wcale nie słyszałem jak wczoraj wrociłaś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)" I ja już nie zauwazam momentu kiedy zaczynam się mu tłumaczyć xD. Dochodzą jeszcze te ojcowskie "dżołki" typu "A TEN KAWALER CO SIĘ KOŁO CIEBIE KRĘCI TO KTO??". Wszelkie upomnienia, żeby jednak nie mówił do mnie jak do dziecka spełzają na niczym. Zaczynam mówić do niego tato ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 90
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty mialam taka wspollokatorke :3 co prawda u nas roznica 6 lat, traktowala mnie jak corke i rowniez tak do mnie mowila, o egzaminy wypytywala, kolosy. Jak sesja byla to do nauki zaciagala xD jak wyszlam choc na chwile to pytala gdzie to to sie panna wybiera ( ͡º ͜ʖ͡º) to chyba jakas nieuswiadomiona chec posiadania potomstwa, ale nawet urocze to bylo (Ps ciekawe czy wedlug
  • Odpowiedz
@DEAW00LAN0S Dokładnie to samo xD Czuję, że on będzie takim typowym ojcem śmieszkiem w stylu "Cześć głodny, jestem tata xD"
I ciekawe ilu jeszcze napisze w komentarzu, że chce być moim tatusiem. Wszak zaplusowanie komentarza nie wystarczy, trzeba napisać 30 takich samych komentów xD
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones: To, że ty jesteś płytki i wszystkie myśli sprowadzają cię do ruchania, nie oznacza, że każdy tak ma. Poza tym nie jestem na tyle ładna, aby totalnie każdy facet zamęczał kapucyna na samą myśl o mnie, powiedziałabym nawet, że pewnie nikt tego nie robił, bo serio żadna ze mnie perełka urodowa.
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: może typ miał młodszą siostrę (albo ogólnie rodzeństwo) i stąd takie podejście ;)
Tak czy siak, lepszy taki lokator (szczególnie, jak sam ma laskę, więc raczej nic nie "kombinuje"), niż cham, albo erotoman-stulejarz, któremu wydaje się, że jest śmieszny. Koleżanka przerobiła parę lokali przez studia i normalnego współlokatora ciężko znaleźć (szczególnie, że to często typy, co wszystko mają od rodziców), z kolei z laskami lepiej się dogadać, ale niektóre
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans Pewnie, że tak! Uwielbiam moich współlokatorów, obydwoje. Ona jest normalniejsza i zawsze sobie pogadamy a on jest takim śmieszkiem poza kontrolą :D Ale najważniejsze, że wszyscy lubimy porządek i dobrze nam się razem mieszka ( ͡º ͜ʖ͡º) napisałam o tym, bo uznałam to za śmieszne i myślałam, że dla innych to też bedzie zabawne mieszkać z dwa lata starszym od siebie ojcem xD takiej karuzeli
  • Odpowiedz