Wpis z mikrobloga

#!$%@? normiki ja już nie wiem jak być jednym z was, zaruchac i wyjść z #przegryw . Wszystko co robię w życiu nie daje mi profitów, a wasze rady są gówno warte. Wymienię co już próbowałem
*Siłownia
*Taniec towarzyski
*Zagadywanie na ulicy
*Chodzę na spotkania z normikami
*Ćwiczyłem parę miesięcy boks
*Ograniczyłem czynności zbyteczne
*Nie wale pały co chwilę
*Zainstalowałem #tinder i #badoo
Staram się jak mogę a ruchanie jest mi tak samo dalekie jak na początku. Niedługo się poddam a dzień w którym wbije czarodzieja będzie moim ostatnim. #tfwnogf #feels #wychodzimyzprzegrywu #stulejacontent
  • 15
@Przegrywstulejarz: zainwestuj w sesje u fotografa np. w plenerze, powinienes miec wiecej doparowań na internecie. Do tego humoru duzo. Wiesz jak kiedys bedac total przegryw stwierdzilem - #!$%@? i jade do #warszawa. przeprowadzilem sie tam i w nowej pracy mialem dziewczyne po 2 mcach, a dwie kolejne tylko czekaly na swoja szanse. Ale to dlatego, ze bylem z #wroclaw , a w stolicy to jak bycie kotem perskim najszlachetniejszym i
@Przegrywstulejarz: Za mało się starałeś, nie poddawaj się jesteś już tak blisko. Masz jeszcze kilka rzeczy do zrobienia.
- Zacznij więcej ćwiczyć, idź do dobrego trenera po rozpiske diety i ćwiczeń(ew zastanów się nad przyjęciem sterydów jeśli masz słabą sylwetkę.)
- Idź na inny rodzaj tańca
- Zagaduj na ścieżkach rowerowych
- Chodź na spotkania z wygrywami i koniecznie izoluj się od #przegryw
- Poćwicz rok MMA lub Kickboxing, boks jest
@Przegrywstulejarz: a robiles moze demonic confidence? Szczerze mowiac to najwiecej mi chbya dalo + masowe pisanie do dup i umawianie sie. Mialem okres ze umawialem sie dla samego faktu umawiania 2-3 randki w tygodniu ( byly i dni ze widzialem sie w ciagu dnia po pracy z 3 laskami po godzinie..)i na weekend tez cos zawsze... Za bardzo napalasz sie na efekt. Jesli masz zalozmy 22 lata i przez 22 lata