Wpis z mikrobloga

Witajcie mircy i mirabelki. Chciałem podzielić się z wami swoimi spostrzeżeniami po kilku latach umawiania się i pisania z dziewczynami na badoo i tinder. Generalnie spotkałem się z wieloma dziewczynami, z pewnym procentem też spałem więc jakąś tam opinię zdążyłem sobie wyrobić. Na pewno znajdą się osoby które nie będą się ze mna zgadzać ale jestem chętny do dyskusji.

1. Kobiety lubią seks tak samo a nawet bardziej niż faceci. Ale nie afiszują się z tym bo wyjdą na łatwe a która dziewczyna chce mieć opinię puszczalskiej (slut shaming)? No właśnie.

2. Te które mają w opisie że nie chcą ONS bardzo często #!$%@?ą Ci kolbę jeszcze tego samego wieczoru. To taka 'zasłona' która teoretycznie ma odstraszać.

3. Nie przesuwaj w prawo i nie lajkuj każdego kalafiora bo dzięki temu przyczyniasz się do tego że kobiety urody mirka piwniczaka mają #!$%@? wymagania.

4. Każda kobieta ma dziurę między nogami więc nie rób z byle bazyla księżniczki, postaraj się zorientować jak najszybciej czy gra jest warta świeczki. Nie traktuj kobiet jak niewiadomo kogo, bo cizia z tindera nie jest niewiadomo kim i one nie potrzebują ciepłego klucha który będzie je komplementował all the time (faceci też nie potrzebują takiej kobiety tak na dobrą sprawę.)

5. Jeśli jesteś 4/10 lub mniej - polecam odpuścić sobie randkowanie online. Kobieta o Twojej urodzie prawdopodobnie ma już wielu facetow do wyboru więc nawet jak z nią 'będziesz' to jest duża szansa że pierwszy ładniejszy typ który nagada jej bzdur o jej urodzie zrobi to co Tobie zajmie pewnie kilka tygodni.

6. Jeśli jesteś mirkiem który robi eksperymenty społeczne to mam dla Ciebie dwie wiadomości. Tak, kobiety lecą na ładniejszych typów na portalu GDZIE OCENIA SIĘ ATRAKCYJNOŚĆ NA PODSTAWIE ZDJĘĆ. Więc niczego nowego nie odkryjesz. Radziłbym przestać to robić bo prawdopodobnie nie masz zbyt dużej pewności siebie a moment gdy zobaczysz że na Twojego fejkowego #!$%@? pchają się laski 8/10 będzie ostatim gwoździem do Twojej stulejarskiej trumny.

7. Traktuj kobiety trochę jak dzieci. Dzieci nie lubią faktów i moralności tylko zabawę, przygody i poznawanie świata. Girls just wanna have fun, kojarzysz?

8. Naszykuj trochę kasy i zainwestuj w siebie. Dobry fryzjer (nie ZOSIA HAIRDRESSER) często potrafi zdziałać cuda, i doradzić w kwestii fryzury (fryzjerzy uczą się jakie fryzury pasują do danych 'elementów' głowy i starają się je podkreślić/zakryć).
Normickie ciuchy często nie kosztują dużo a kobiety patrzą na wygląd faceta i to dość mocno. Chyba że Twój target to gimbusiary tamagotchi. Wtedy wystarczy bluza polski walczącej czy flaga z jakimś patriotycznym napisem.

9. Gadka i pewność siebie jest kluczowa. Jak się tego nauczyć? Pisz do dziewczyn z którymi wiesz że się nie spotkasz (typu mieszka za daleko). A wtedy kłam jak z nut i ucz się prowadzenia konwersacji. Mów to co masz na myśli, unikaj tekstów pokroju 'nie no żartowałem' i używaj pytań które zmuszą dziewczynę do napisania czegoś więcej niż tylko linijka tekstu. Jeśli odpisuje na #!$%@?, nie marnuj czasu.

10. Wbrew normickiemu #!$%@? - nie zagaduj do dziewczyn na ulicy. Prawdodobnie masz tego pecha i nie jesteś 'chadem' więc na 99% się zbłaźnisz albo ona weźmie cię za creepa.

11. Ze swojej strony zauważyłem dziwną zależność mianowicie grubsze laski (takie +5 ale i +15) lubią bardzo szczupłych facetów (nie wiem co to za fetysz ale jeśli lubisz more cushion for the pushin' - może tutaj się odnajdziesz XD)

12. Jeśli teraz jestes przegrywem/stulejką to po 30 roku życia NIC SIĘ W TWOIM ŻYCIU NIE ZMIENI. KOMPLETNIE. I WBIJ TO SOBIE DO TEJ #!$%@? GŁOWY. Te mityczne małolaty nie będą chciały się z tobą pieprzyć, ani nie będziesz się wydawał atrakcyjniejszy tylko dlatego że masz te '3x lat'. Dlatego zacznij pracować nad sobą jak najszybciej, żebyś później mógł zbierać owoce swojej pracy. I przede wszystkim - rób to wszystko dla siebie. Kobiety mają zajebisty dar wyczuwania stulejki w promieniu kilometra więc bardzo szybko wyczują że ćwicząc na siłce patrzysz bardziej na nie niż skupiasz się na ciężarach.

13. Ludzie z reguły są nudni więc nie oczekuj od kobiet że będą się interesowały czymś ciekawym. Ciekawe kobiety raczej nie siedzą na portalach randkowych bo nie muszą. I pamiętaj że zainteresowania i pasje da się zmienić ale #!$%@? charakteru nie zmienisz.

14. Mityczne R U C H A N I E to tylko ruchanie. Jeśli nie robisz tego z kobietą ktorą kochasz nie ma w sobie pewnej magii i sprowadza się tylko czystego zaspokojenia popędu. Dlatego jeśli swędzi Cie ogór to nie żałuj, wydaj te 200-300 na #!$%@?ę, poruchaj i miej święty spokój.

15. Staraj się nie otwierać za bardzo przed kobietami i unikaj okazywania słabości. Nawet te najbardziej zaufane potrafią szybko zmienić nastawienie gdy zobaczą że jej facet ma problemy. Także miej się na baczności.

16. Pamiętaj żeby wstępna rozmowa opierała się na czymkolwiek, tylko nie narzekaniu na obecne czasy. Jeśli będziesz płakał że cienszko znaleźć porządną kobietę to nie różnisz się niczym od starych grażyn i babek #!$%@?ących o 'młodzieży i czasach' w autobusie.

17. Związek jest tak silny jak osoba której mniej na nim zależy.

18. Miej swoje wymagania i cele (realne) i do tego dąż. Nie wiąż się z byle kim żeby tylko mieć stałe źródło ruchania bo tak jak pisałem wcześniej, cipka często nie jest warta #!$%@? całego tego szajsu.

19. (Potencjalna) kobieta będzie cię często sprawdzać, robić shittesty (jeśli nie wiesz co to jest, jest mnóstwo lektury na ten temat w google). Czy to dobrze? Moim zdaniem tak, bo skoro cię 'testuje' to próboje Cię odseparować od reszty bolców więc jest w tobie potencjał na seksy/partnerstwo.

20. Staraj się dawać 'potencjalną' szansę każdemu kto będzie się wydawał interesujący/zainteresuje Cię. Nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie to będziesz bogatszy o doświadczenie, a to właśnie doświadczenie jest najważniejsze w kontaktach z kobietami.

#tinder #badoo #zwiazki
  • 90
  • Odpowiedz
@rbck o stary dla takich postów czytam codziennie te tagi czapki z głów, btw jest jakaś opcja zapisywania postów? Bo za jakiś miesiąc chcę startować ze "zmianą siebie" i mi się przyda mocno.
  • Odpowiedz
@rbck: Wszystko pięknie ładnie, tylko właśnie co dalej jak już jesteś w związku.. To trochę inny temat co do swojego zachowania. Człowiek może całe życie uczyć się podrywu i w końcu mu się uda i będzie w tym związku, tyle że nic innego poza zdobywaniem kobiet nie zna. I to jest pytanie, czy można okzywać swoje uczucia, słabości i coś takiego co nie stawia cię w świetle alphy.. że nie
  • Odpowiedz
@JakePtts: nie mam pojęcia, zrób screena, wrzuć sobie to wszystko w pdf, czy co tam chcesz :D
@So_Czysta no i spoczko
@r5678 Wiesz, ja tylko napisałem swoje osobiste przemyślenia co do 'podrywu' i rozmowy z kobietą. Wiadomo że związek to dwoje ludzi więc z pewnych rzeczy trzeba rezygnować. Moim zdaniem podstawową rolą faceta jest troska o kobietę i staranie się o zapewnienie bezpieczeństwa jej i być może dzieciom.
  • Odpowiedz
@rbck: Dawno tak się nie uśmiałam hahahahahahahaha


@So_Czysta: wy baby overthinkujecie wszystko a tu jest prosto z mostu wyłożone pare życiowych prawd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do mirków tylko dodam od siebie, by nie słuchali nigdy rad kobiet w sprawie kobiet. Baba jedno mówi, drugie mysli, zupełnie co innego czuje ( i to na nią działa) a jeszcze inne robi ( bo kompleksy bo
  • Odpowiedz
@rbck: Co do części Twoich przemyśleń to pełna zgoda. Bo jednak nie do wszystkiego ;)
Mi udało się w końcu zdobyć kobietę, ale właśnie zachowanie w związku to jest dla mnie wielka niewiadomą i non stop improwizacja w czasie w rzeczywistym, co mogę mówić, czego nie mogę itp. Tutaj też jest pewna "procedura" której należy się trzymać, a ja jej nie znam. Bo nie można przecież być w pełni otwartym
  • Odpowiedz
@r5678: jakkolwiek banalnie by to nie brzmiało - traktuj kobietę jak kogoś równego sobie. Nie nadskakuj, nie usługuj, ona też ma ręce, nogi i mózg. No i staraj się patrzeć na wszystko na chłodno. Nie daj się prowokować kobiecie bo one tylko na to czekają :D I od czasu do czasu odjeb coś co ją zaskoczy. Daj jej buziaka jak się tego nie spodziewa, powiedz jej coś w stylu: wiesz
  • Odpowiedz
@lunaexoriens za miesiąc bo teraz dwa tygodnie jeszcze matura i dwa tygodnie mentalnego przygotowania potrzebuję - zrzucenie trochę z wagi, ogarnięcie modnych seriali czy muzyki żeby na czasie być i w końcu przegryw opuścić

@bamoos dziękuję bardzo :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678: jakkolwiek banalnie by to nie brzmiało - traktuj kobietę jak kogoś równego sobie. Nie nadskakuj, nie usługuj, ona też ma ręce, nogi i mózg. No i staraj się patrzeć na wszystko na chłodno. Nie daj się prowokować kobiecie bo one tylko na to czekają :D I od czasu do czasu odjeb coś co ją zaskoczy. Daj jej buziaka jak się tego nie spodziewa, powiedz jej coś w stylu: wiesz
  • Odpowiedz