Wpis z mikrobloga

#sokoolrings

Mały update, 4 tydzień, trochę wcześniejszy deload przez majówke bo był wyjazd w góry, około 60km zrobione w 4 dni, więc w sumie wróciłem bardziej zmęczony niż jakbym ćwiczył normalnie :D jak wyglądają obecne ćwiczenia odsyłam TU.

Negatyw straddle planche - min. 10s, w zasadzie już nawet z przytrzymaniem i nie mam bumerangu,
Podciąganie na jednej ręce podchwyt - 10kg na przeciwwadze, na 4 powtórzenia, jak dobije 5 wejde na 7.5kg,
Straddle planche press na gumie oporowej - na dwóch gumach (9kg i 5kg) wchodzi przytrzymanie 3s, wejście do stania na rękach i negatyw z małym przytrzymaniem (jeśli dobrze złapie napięcie, jeśli źle to kończy się na wejściu do stania na rękach)
Pelican pushups - 4x3-4 wchodzi,
̶V̶-̶s̶i̶t̶ ̶h̶o̶l̶d̶ ̶ / wysokie wznosy do V-sit - męczyło mnie już trochę psychicznie to ćwiczenie dlatego zameniłem na najwyższe wznosy jakie mogę zrobić w podporze na poręczach.
Podciąganie z ciężarem nachwyt - z 38kg, 3/prawie 4/ prawie 4 (drążek na wysokości oczu w tym czwartym powtórzeniu),
Front lever - coraz lepiej, czuje inne napięcie teraz jak robię metodą z filmiku, zobaczymy co z tego będzie,
Chest roll - z jednego materaca wchodzi, niedługo będę próbował z ziemi
Iron cross z gumą - z gumą 9kg powolny negatyw z przytrzymaniem wchodzi :)
Głębokie HSPU - brzuchem do ściany 4x4, dobije do 4x5 i wracam takich w wolnym staniu,
Wznosy do ludzkiej flagi - coraz lepiej, myślę że po deloadzie będę próbował wznosów z przytrzymaniem.
̶P̶s̶e̶u̶d̶o̶ ̶p̶l̶a̶n̶c̶e̶ ̶p̶u̶s̶h̶u̶p̶s̶ / straddle bent arm pumps - też mała zamianka, fajne ćwiczenie pod planche
Back lever na kółkach z ciężarem na kostkach - tydzień po, próba z 4kg na kostkach, 6-8 s w serii, następny tydzień z 6kg i było 4-6s w serii i przy takim ciężarze już zostane (bo nie mam więcej) :)
Rto dips with forward lean - znienawidziłem to ćwiczenie
Zanetti flies - z 12kg 3x7
Muscle up - 3x4
OHP - z 55kg 3x6
Planche lean - 3x10s
Pistolety - z 8kg 3x3

Zdjęcie
Trochę zapadnięta flaga z majówki. Powiedzmy że buty były za ciężkie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mikrokoksy #kalistenika #streetworkout
sokool - #sokoolrings

Mały update, 4 tydzień, trochę wcześniejszy deload przez maj...

źródło: comment_R7gwO4uXGw6RO2QkSvQGkJJuuxtEmTfD.jpg

Pobierz
  • 8