Wpis z mikrobloga

@M_longer: tak z ciekawości jaki masz wzrost? Ja mam 194 i się zastanawiam, czy 200 mi starczy czy lepiej iść jednak w 220. Niby +10% długości, ale cena jakieś 20-30% do łóżka a do materaca to nawet 40-50% dopłaty :/
tak z ciekawości jaki masz wzrost? Ja mam 194 i się zastanawiam, czy 200 mi starczy czy lepiej iść jednak w 220. Niby +10% długości, ale cena jakieś 20-30% do łóżka a do materaca to nawet 40-50% dopłaty :/


@radekrad: 200cm. Miałem kiedyś łóżko na 220 i sobie baaardzo chwalę te kilka cm więcej, bo jest gdzie się wyciągnąć. Przy 194 powinieneś się zmieścić, problem polega na tym że lubię duże
@M_longer: ja z kolei śpię obecnie na chyba 180 cm łóżku i jest mało przyjemnie. Obecnie na końcu nie mam "deski", więc poduszka nawet wystaje poza łóżko. Nogi mi wystają, ale nie o 20 cm, więc się właśnie waham. Bo z jednej strony koszty a z drugiej rozmiar sypialni. Mam jeszcze jakieś dwa miesiące do przeprowadzki, więc mam jeszcze chwilkę czasu na podjęcie ostatecznej decyzji. Daj proszę znać, jak podejmiesz jakąś
@M_longer: a podrzucisz link do łóżka? Już doszło? Jaka jest Twoja opinia? Jaki materac wziąłeś? Bo również zdecydowałem się iść w 220x140. W ciągu 5-10 dni planuję zamówić większość mebli i materac. Wykończenie mieszkania mi się opóźnia, ale tak podobno jest zawsze.
@M_longer: dzięki za informację. Ja myślałem o Hildingu Salsa, który też jest twardy... ale nie aż tak. A Salsa ani Pasodoble Ci nie podeszły? Chcieliście jeszcze twardszy?

Ile czekania na materac i łóżko? Doszły już czy jeszcze czekacie? Przy grubszym materacu będzie on wystawiał ponad drewno z przodu? A odkurzacz automatyczny bez problemu się mieści pod łóżkiem?
@M_longer: dalej jesteś zadowolony z łóżka? Na Allegro jest chyba dwóch większych producentów łóżek 220.Właśnie ten, którego łóżko masz oraz GDM (łóżka Arhus, Sandemo, Bergman itd). Dlaczego wybrałeś tego? Kwestia ceny? Inny powód?
dno łóżka składa się u Ciebie z prostych listew? Według Ciebie tak jest ok? Czy lepiej mieć jakieś elastyczne, wygięte?


@radekrad: Najzwyklejsze proste deseczki. Nie robi mi to różnicy.
@M_longer: ja ścianę z oknem mam pod dziwnym kątem, więc łóżko musi być i tak na ścianie bocznej. Mi z kolei zależy, by łóżko miało przynajmniej 12-14 cm prześwitu, by odkurzacz pod nim posprzątał
Mi z kolei zależy, by łóżko miało przynajmniej 12-14 cm prześwitu, by odkurzacz pod nim posprzątał


@radekrad: Front mamy 10cm nad ziemia, ale rama jest 25cm nad podłogą. Różowa stwierdziła że strasznie wysokie jest ;)
@M_longer: to kolejne pytanie: skąd brałeś prześcieradło? :) Na Allegro jest tylko jeden sprzedawca z takimi prześcieradłami i chce za nie 55 zł (47 przez własną stronę). To ok?