Wpis z mikrobloga

Ech Mirki miałem o tym nie pisać bo za każdym razem jak wspomnę tą sytuację to mam ochotę się #!$%@?ć, ale co mi tam. Otóż w ten piątek udało mi się spotkać dziewczynę z tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/31650979/ech-caly-weekend-przygotowania-noc-nie-przespana-a/ i zagadać do niej. Oczywiście jak do niej zagadałem to dziewczyna nawet nie zatrzymała się, spytała czego od niej chce, uśmiechneła się z politowaniem i poszła dalej. Ech tak to jest słuchać waszych normickich rad. Jestem zdruzgotany i więcej już do żadnej różowej nie zagadam, taki wstyd. Co ja sobie #!$%@? myślałem (,)... #podrywajzwykopem #tfwnogf #przegryw #rozowepaski #stulejacontent #wychodzimyzprzegrywu #feels
źródło: comment_lt8nDltOp4XIy8rLN1SJZF4j4r0h5nST.jpg
  • 23
@Przegrywstulejarz:
1. nie warto zagadywać do obcych dziewczyn w rutynowych sytuacjach
2. nie #!$%@? się w obcych dziewczynach, nie idealizuj ich
3. skup się na zawiązywaniu przyjaźni, a nie szukaniu z góry upatrzonej miłości życia
4. nie czuj się gorszym człowiekiem od jakieś przypadkowej baby która Cie odrzuciła, zracjonalizuj to, wygląd nie stanowi o niczyjej wartości
5. "Boga się bój i przykazań Jego przestrzegaj".
@Mlucek: nie mam pojęcia, w każdym razie jeśli Ty wierzysz w Boga, to się trzymaj swojej wiary. Ateistka pewnie wielu rzeczy nie zrozumie i trudno jej będzie je uszanować, ja bym nie miał sił całe życie wszystko tłumaczyć i się usprawiedliwiać.