Aktywne Wpisy

Akuzativ94 +175

Przerażające jest jaką wode z mózgu robi #xtb ludziom. Gdzie nie wejde, to mi wyskakuje XTB, mam wrażenie, że jutro rano jak wstane i otworze lodówke to mi z lodówki szczur wyskoczy. #gielda powoli staje sie najpopularniejszym tagiem na wykopie. Za sprawą ekstremalnie agresywnego marketingu marki XTB coraz wiecej osób stało się "inwestorami". To jest chore, bo giełda to realnie h----d ustawiony podobnie jak kasyno, ponad 90% "inwestorów"





źródło: comment_Mfubau25Fd0sMg9a9bySkaiR3TeL4Xwf.jpg
Pobierzźródło: comment_NputGowHa4VmwI98nHzI2PILTfOiQm9V.jpg
Pobierzźródło: comment_VcEPRGLfYhiYKQ8hN4tr7kFNq315Ch0K.jpg
Pobierz