Wpis z mikrobloga

#sztafeta
427302.4 -14 = 427288.4

Wczoraj nie miałem zbyt wiele czasu na wpis, więc pojawia się dzisiaj.

Uczestniczyłem w biegu Wings for Life w Poznaniu i udało mi się przebiec trochę ponad 14 km, ale odejmuję równą liczbę.
Chciałem dobiec do 10 km, a udało się nawet trochę więcej ( ͡ ͜ʖ ͡)
Byłem przydzielony do czwartej strefy startowej i trochę przeszkodziło w przebiegnięciu lepszego dystansu. Dopiero po około 5 minutach od startu moja strefa ruszyła się i minuta dwie nim przekroczyliśmy linię startu i zaczęliśmy już biec. Chciałem jak najwięcej przebiec, więc początek dość szybki był. Trochę jednym minusem punktów z wodą może być to, że były ustawionej po jednej stronie ulicy, a nie po obu i trochę tłoczno było. Dość spore były punkty, ale i tak większość do pierwszego stolika się pchała.
Kibice i ich doping dopisał, na prawdę. Według mnie cały bieg był dobrze zorganizowany, jednak niektórzy narzekali na czas oczekiwania na autobus powrotny na miejsce startu.
Zapraszam wszystkich za rok do udziału ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. nie chciało mi się jakoś zbyt szczegółowo rozpisywać, zmęczony jestem 4 godziny snu, kilkaset kilometrów podróży itd.
Jak coś chcielibyście wiedzieć odnośnie biegu pytajcie.

  • 9
@YaYco w Polsce start odbywał się o godzinie 13:00, pół godzinie od startu rusza samochód goniący i na początku jedzie z prędkością 15km/h i co godzinę zwiększa o 1km/h
@YaYco w Polsce start odbywał się o godzinie 13:00, pół godzinie od startu rusza samochód goniący i na początku jedzie z prędkością 15km/h i co godzinę zwiększa o 1km/h


@itec: o kurczę, to tak konkretnie bym powiedział... ci rekordziści co zaliczyli >80km to jakieś cyborgi (ʘʘ)
@enron: W tym roku jak sprawdziłem wyniki to trochę słabsze były względem ubiegłego roku, ale i tak sporo udało się przebiec. Osobiście mam nadzieję, że w następnym roku uda mi się przebiec ponad 20 km ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@enron: Sam nie jestem z Poznania. Jechałem ponad 6 godzin pociągiem, a wracałem jeszcze dłużej bo około 9 godzin, ale już samochodem z przesiadkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na prawdę polecam, cel szczytny - trochę czasu zagospodarować i tylko jechać.
@itec: za stary jestem na takie szaleństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już nie mówiąc o fochu małżonki gdybym chciał się na cały weekend urwać z powodu jakiegoś biegu...