Wpis z mikrobloga

@BoltoS: nie dziwię się bo wiem jakie ceny, sam swego czasu jeździłem na dosyć dobrej szosie, niemniej ubolewam nad tym, że jeżdżącego malucha nie kupie już za 400zł
@bemol14: to ze jest wypolerowany i błyszczy się jak psu jajca nie oznacza ze jest w dobrym stanie to raz, dwa, ze jest to elegant- przez fanów malucha uznawany za #!$%@? nie malucha, trzy, ze cena ustawiona przez sprzedającego =\= realna wartość.

Nie mniej jednak, szanuje. chce to niech jedzie maluchem, może ma zajawkę i lubi, może chce czuć klimat- ja bym się nie odważył, do poczucia klimatu pasuje passat b3
@elady1989: Fajny zestaw, ale pa czemu kołpaki od Poloneza? xDD Jakiś podziadkowy, czy wyrwany od dziadka? Bardzo stara tablica w końcu.

@bemol14: Jakie 400? W czasach napływu wszelkich Kadettów, Golfów II itp. za 100-200 na chodzie, a pewnie i za flaszkę by poszedł, bo nikt tego wtedy już na poważnie nie traktował.

@Pulton: Eleganty miały chyba dużo trudniej ze względu na nowe lakiery, więc chyba gniły bardziej, niż FL-e,