Wpis z mikrobloga

@KwestiaPodejscia: Jakiś czas temu miałem problemy z jedną ręką, która mi drętwiała cały czas. Zacząłem brać witaminy, bo myślałem że to są jakieś problemy z krążeniem i że może to jakoś pomoże. Po miesiącu było lepiej. Teraz nie mam już takich problemów. Ale nie wiem czy to to pomogło. Może była jakaś inna przyczyna tych dolegliwości.
@rozzen: Ja biore wapn i magnez, juz nawet u zielarki bylam.. Pilam systematycznie przez miesiac te lichonie i nic. Nadal dretwieja, najpierw mi prawa dretwiala a od niedawna i lewa mi w nocy dretwieje. Budze sie po kilka razy w nocy, ruszam nimi.. i nic.. spac sie nie da
@Milady88: Ja mam wypisane tabletki na nerwice, lekkie bo lekkie, ale mam.. hydroxyzimum VP sie zwia, nic mi to nie daje, juz po dwie biore, strata pieniedzy, ciagle jestem spieta nerwowa poirytowana za dnia, rozdrazniona. Chodze i sie obijam o szafki a w ogole nie czuje potem dziw ze siniaki mam wszedzie, mowie Ci.. ale wydaje mi sie ze to przez to ze mieszkam z bratem ktory sie nade mna cale