Wpis z mikrobloga

Ze wszyskich opcji jakie Daniel miał wczoraj wybrał najgorszą możliwą. Zachował się jakby nie jechał do niego Mahonek, tylko co najmniej nawalony koksem, napalony na walkę koleś o posturze i wyglądzie Popka czy Różala. Ja jestem wręcz przekonany że Mahonek liczył na to że Daniel po prostu wyjdzie do niego, przeprosi jego i Endżi, a potem może by zapodali wspólnego streama. To byłoby dobre, jakby Daniel dał baobabunowi telefon z odpalonym streamem, i streamowaliby te przeprosiny.

Ale nie. Daniel wybrał opcję ewakuacji. Najeżdżacie na Agę że nic nie zrobiła, że mu nie pomogła? A co miała zrobić skoro jej facet po raz kolejny okazał się być miękką #!$%@?ą bez honoru?

O ile za Mahonkiem nie przepadam (nie tam żebym go jakoś szczególnie nie lubił - po prostu jego content skierowany jest do gimnazjalistów i dzieciaków z podstawówki, a dla mnie dzwonienie do rodziców dzieciaków w sprawie kasy za e-papierosa czy robienie głupich telefonów na OLX po prostu ni cholery nie trafia), do tego momentami bywa strasznie irytujący, ale to co wczoraj zrobił to było mistrzostwo - w zasadzie najlepsza rzecz jaką mógł się odgryźć Magicznemu za ucieczkę. Stream z Łobodą do historii YT nie przejdzie, patrząc na to że w peaku było koło 4k widzów, ale dla samego Łobody to i tak więcej niż mógłby sobie zamarzyć. Do tego Mahon zdobył sobie, dość specyficznego co prawda, ale jednak poplecznika w Toruniu.

@daniel-zwierzynski mogłeś się z Mahonem przeprosić, mogliście zrobić wspólnego streama z U2/9, moglibyście mieć 20k widzów, wybrałeś jednak drogę bycia #!$%@?ą bez honoru, a zyskał na tym tylko Mahon i Łoboda. Gratulacje, jesteś największym strategiem i taktykiem na YouTube.

#danielmagical #patostreamy #loboda #lysystream #mahonek
  • 18