Wpis z mikrobloga

  • 5265
Wczoraj spełniło się moje małe marzenie. Ze swoim synem (lvl. 3.5) zdobyliśmy szczyt. Weszliśmy na Nosal.Dodam też, że nie korzystaliśmy z podwózki tylko piechotą z pensjonatu na Zamoyskiego dotarliśmy do Kuźnic, to samo w drugą stronę. Jestem dumny jak paw, bo Jr nie tylko nie marudził, ale wspinaczka ( dla niego to prawdziwa wspinaczka! ( ͡º ͜ʖ͡º) bardzo mu się podobała , a na szczycie śmiał się głośno i podskakiwał z radości! Dobrze, że miałem okulary, bo mi się aż oczy zaszkliły.
#chwalesie #tatry #gory #pokazmorde #podroze
qjava - Wczoraj spełniło się moje małe marzenie. Ze swoim synem (lvl. 3.5) zdobyliśmy...

źródło: comment_OFHnRdVvMJ2Rx7TpssmnYg4gRRYETQPO.jpg

Pobierz
  • 189
  • Odpowiedz
@qjava: Taki ojciec, to marzenie chyba każdego dziecka. Szacunek.

Jeszcze nie mam potomstwa ( z wyboru), ale kiedy będę miał, to będę podobnym ojcem, jak Ty, kolego.

Póki co, to mogę jedynie raz w roku przez 7-10 dni robić prawdziwego chłopa ze swojego siostrzeńca. Szwagier niestety zapuszcza brzuch, bo "musi pracować na rodzinę". Heh...
  • Odpowiedz
Dla forumowiczów pierdzących cały czas w fotel zapewne takie wejście na Nosal to w myślach "łe też mi wielkie halo, ja na takie szczyty to w chwile wchodzę i to bez zadyszki". Ludzie, chłop się cieszy nie dlatego, że sam tam wszedł tylko z 3.5lv synem, a 3/4 takich dzieci aktualnie męczy się chodząc po samej biedronce. Kiedyś będziecie mieli dzieci, synów czy córki i zrozumiecie (jeśli macie jakieś zainteresowania prócz siedzenia
  • Odpowiedz
@qjava: fajnie, że masz czas i ochotę na takie wyprawy. Sam przecież wiesz, że takie wyjście z tatą pamięta się na całe życie (nawet, jak ma się kilka lat), dodatkowo takie rzeczy kształtują człowieka i wie co lubi. Niektórzy nabijają się z rodziców, co pozwalają dzieciom na 30 hobby w ciągu roku: narty, szachy, pływanie, piłka nożna, taternictwo, taniec. No ale jak znaleźć swój sposób na życie, jak się nie
  • Odpowiedz
@boa_dupczyciel: Byłem 3 dni temu na Babiej Górze i potem schodziłem przez Gówniak do przełęczy Krowiarki. Była wspaniała pogoda, choć przed 10 lało. Nazwa tej góry na zawsze zostanie w mojej pamięci ( ͡° ͜ʖ ͡°). Następnym razem chciałbym zejść żółtym szlakiem Z Babiej Góry do słowackiego schroniska na nocleg. Polecam wszystkim małym i dużym wycieczki w góry.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bachus wyprawa była trochę robocza, bo organizuję latem (jak co roku od 5lat) obóz dla dzieciaków z mojej szkoły w Tatrach, ale w tym roku zmieniam osrodek i byłem go obejrzeć i pogadac z właścicielem. Zgarnąłem więc rodzinę i zrobiła się z tego majówka w górach
  • Odpowiedz
@qjava: nie żebym miał coś do ciebie, ale za 3, 10, 25 lat, dzięki amnezji dziecięcej, i tak nic nie będzie pamiętał z tej wycieczki ( )
  • Odpowiedz
@qjava: temu rób zdjęcia, dobrze, że dzisiaj każdy ma aparat w telefonie. ja wiele historii o tym co się działo w moim dzieciństwie znam tylko z opowieści rodziców
  • Odpowiedz
@qjava: mega fajnie! Ja ze swoim (2 lata i 3 miechy) zrobiliśmy właśnie wycieczkę zapoznawczą. Polana Chochołowska (głównie w nosidle), przełomem dunajca ze szczawnicy do czerwonego klasztoru i powrót spływem, popradzki staw. Humor dobry, zainteresowanie ze strony młodego jest, więc za rok chyba tez spróbuje z nosalem:)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mucha1988 z Torunia mamy od 6do8 godzin, zależy od ruchu. Ja jeżdżę z obozem co roku, i staram się z rodziną ( od kiedy mam Antka to się udaje) nie nosiliśmy go w chuście, jaj był mały to wybieraliśmy trasy "wózek friendly" . Natomiast są do wypożyczenia w Zakopanem plecaki dla dziecka.
  • Odpowiedz
@qjava są gdzieś takie opisy tras gdzie można jeździć z wózkiem? Czy to twoja nazwa robocza;) Ja mieszkam niedaleko Inowrocław/Bydgoszcz więc trasa w góry taka sama jak u Ciebie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@mucha1988 ze swojego doświadczenia polecam Kościeliską. Można dojść właściwie do końca, a jak jest możliwość podziału ekipy ( dziewczyny z wózkami , chłopaki do jaskiń , albo odwrotnie) to przy okazji wyjścia z dziećmi można ogarnąć jaskinie raptawicka , smocza jamę przez wąwóz Kraków, i hit Kościeliskiej czyli Mylną.
  • Odpowiedz