Wpis z mikrobloga

  • 5265
Wczoraj spełniło się moje małe marzenie. Ze swoim synem (lvl. 3.5) zdobyliśmy szczyt. Weszliśmy na Nosal.Dodam też, że nie korzystaliśmy z podwózki tylko piechotą z pensjonatu na Zamoyskiego dotarliśmy do Kuźnic, to samo w drugą stronę. Jestem dumny jak paw, bo Jr nie tylko nie marudził, ale wspinaczka ( dla niego to prawdziwa wspinaczka! ( ͡º ͜ʖ͡º) bardzo mu się podobała , a na szczycie śmiał się głośno i podskakiwał z radości! Dobrze, że miałem okulary, bo mi się aż oczy zaszkliły.
#chwalesie #tatry #gory #pokazmorde #podroze
qjava - Wczoraj spełniło się moje małe marzenie. Ze swoim synem (lvl. 3.5) zdobyliśmy...

źródło: comment_OFHnRdVvMJ2Rx7TpssmnYg4gRRYETQPO.jpg

Pobierz
  • 189
  • Odpowiedz
@nokash: a na jakiego #!$%@? wrzucałes zdjęcie chleba miesiąc temu? To twz nikogo nie interesuje. Czemu więc robisz #!$%@? z logiki i ma kogoś interesować twój chleb, ba, prosisz mirkow o plusowanie, ale za to przygoda z synem już ma nikogo nie interesować i jest to dla Ciebie niezrozumiałe. Ładnie sfrustrowane życie musisz prowadzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W dzisiejszych czasach często uważa się że bycie dobrym ojcem jest nimeskie. Przecież trzeba być zimnym #!$%@? co tylko hajs daje


@ayy__lmao: To raczej na wykopie, tutaj lubi hołdować się modelowi z lat 60- kobieta siedzi w domu, rodzi naczynia i zmywa dzieci, a ojciec haruje na byt, a po powrocie z pracy ma mieć spokój i czas na męskie rozrywki, a nie jakieś użeranie się z gowniakami.
W
  • Odpowiedz