Wpis z mikrobloga

  • 5265
Wczoraj spełniło się moje małe marzenie. Ze swoim synem (lvl. 3.5) zdobyliśmy szczyt. Weszliśmy na Nosal.Dodam też, że nie korzystaliśmy z podwózki tylko piechotą z pensjonatu na Zamoyskiego dotarliśmy do Kuźnic, to samo w drugą stronę. Jestem dumny jak paw, bo Jr nie tylko nie marudził, ale wspinaczka ( dla niego to prawdziwa wspinaczka! ( ͡º ͜ʖ͡º) bardzo mu się podobała , a na szczycie śmiał się głośno i podskakiwał z radości! Dobrze, że miałem okulary, bo mi się aż oczy zaszkliły.
#chwalesie #tatry #gory #pokazmorde #podroze
qjava - Wczoraj spełniło się moje małe marzenie. Ze swoim synem (lvl. 3.5) zdobyliśmy...

źródło: comment_OFHnRdVvMJ2Rx7TpssmnYg4gRRYETQPO.jpg

Pobierz
  • 189
  • Odpowiedz
  • 0
@qjava kurde, super sprawa. Ojciec który potrafi młodego tak zainteresować w młodym wieku - szanuje. Fajnie, że się udało mireczku, pozdrawiam :D
  • Odpowiedz
@qjava: wejście na Nosal z Kuźnic zdecydowanie łatwiejsze od tego z Zakopanego ale i tak szacunek dla małego, że dał radę i dla Ciebie, że zabierasz go w takie miejsca :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KapitanBombas w drodze na Zawrat to momentami nawet w lipcu śnieg leży. Szedłem dwa razy, jak Janusz w trekingach, tylko błagam nie zgłaszaj do prokuratury( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@qjava wiesz co w tym wszystkim jest najlepsze ? Twój syn ( podobny do Ciebie ) będzie to wszystko pamiętał jako wspomnienia z dzieciństwa . będzie pamiętał jakim byles super ojcem ,bohaterem, te góry ,to że spędziłem z nim czas ,to wszystko utkwi mu w pamięci . Tak trzymaj :)
  • Odpowiedz
Gratulacje Mirku! Marzę o przeżyciu tego dnia z moim synem. Ale jeszcze chwilę poczekam, bo Mały dopiero postawił pierwsze kroki bez trzymanki w zeszłym tygodniu ;)
  • Odpowiedz
@qjava: I to jest prawdziwy ojciec! Takie rzeczy wspomina się najcieplej z całą rodziną. Wzór dla wielu rodziców! W dzisiejszych czasach wiele rodzin woli dać w łapy młodemu tableta i mieć go z głowy. Ucz chłopa, wyrośnie na porządnego! ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ictu brzmi jak frazes, ale zleci. Jest tyle pierwszych razów pomiędzy, że się nie obejrzysz. Pierwsze zakupy, wypad bez mamy, piłka... Fajny jest ten moment, kiedy Jr wie, że są rzeczy w których tata jest lepszy niż mama( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@porgomcja wróciliśmy szlakiem do Zakopanego. Za rękę, ale bardzo się słuchał i wszystkie"techniczne" wskazówki brał bardzo do siebie.
  • Odpowiedz