Wpis z mikrobloga

no, a na zawodach lataja za nim z butla z tlenem:)


@Hank85: Trochę mi jeszcze do tego brakuje :)

twój lobbing czyni cuda i nie redukuje dopóki 450 kg w trójboju nie pęknie. Albo po prostu jestem leniwym ulancem


@pokey: Jakim leniwym ulańcem, jesteś wojownikiem i właśnie pokazujesz że masz zajebiście silną psychikę, przynajmniej ja tak sobie mówię jak zjadam któryś z kolei zestaw z mcdonalda, bo to przecież nie
  • Odpowiedz
znacznie lepiej jest być dociętym, silnym i o wysokiej wydolności niż spasioną górą miecha zdolną tylko do podnoszenie wielkich ciężarów


@banowiec: #!$%@? ci skoczkowie narciarscy, na #!$%@? oni trenują, wyglądają jak więźniowie obozów, i tylko skakać potrafią, narty im zabierzesz i już nic taki nie pokaże. Po co to komu??

Widzisz nie każdy ma takie bananowe myślenie jak ty.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: wyznaje zasadę że jak ćwiczysz to tak aby być sprawnym na co dzień a nie być pół kaleką z chorą ambicja podnoszenie 400kg w martwym..
Co do tego mają skoczkowie to nie wiem
  • Odpowiedz
Co do tego mają skoczkowie to nie wiem


@banowiec: No cóż...

wyznaje zasadę że jak ćwiczysz to tak aby być sprawnym na co dzień a nie być pół kaleką z chorą ambicja podnoszenie 400kg w martwym..


No to sobie bądź przeciętny we wszystkim.

A sport to już co innego. Dyscypliny sportowe są różne, jedną z nich jest trójbój gdzie zależy ci tylko na tym aby podnieść jak najwięcej w siadzie, wyciskaniu,
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: nigdy nie byłem przeciętny i nigdy sobie nie pozwolę na to, to po pierwsze a po drugie nie pochwalam tych chorych ambicji i robienia z siebie kaleki no ale jak ktoś ma taką potrzebę to nie będę forsował swojego zdania
  • Odpowiedz