Wpis z mikrobloga

Poszedłem sobie biegać i spotkałem znajomą sprzed lat.
Gadka szmatka, pytam się co u niej tak od serca, gratuluję jej pracy a ona tylko ''o matko ale się zmieniłeś, zestarzałeś ale zakola masz duże hihi''.
Ja nigdy nie komentuje ludzi wyglądu, tym bardziej jak kogoś nie widzę 3 lata. Nie walnąłem jej riposty o wyglądzie bo by się obraziła, niestety widać już zamienianie się w typową Grażynę, nadwaga, dzwina fryzura ale ewidentnie pieniądze, makeup i drogie ciuchy zrobiły jej transfuzje krwi z czerwonej na błękitną. Lat 30 a wygląda na 40 no ale tak gadamy jeszcze z 2 minuty, ona o awansie i że zajebiśie zarabia praca zajebista i jest zajebiście, ja potakuję i mówię, że super gratuluje, dobrze że działa, trzeba sie realizować, fajnie ją widzieć, ale ten czas pędzi i co do widzenia: widzę jak mnie ogląda od stóp do głów tak z pogardą trochę.
Zero pytań jak u mnie tylko monolog jak u niej super...i znów :
-o matko naprawde bym cie nie poznała, te zakola hehe a dziewczyny nadal pewnie nie masz?
-no nie mam
-o hahah sorry jak tak żartem, zgadłam? hihihi

Obcinka na mnie od stóp do głów i tekst, że ona już musi lecieć sorry papa. No super bulwo jak to ty tak naprawdę mnie zaczepiłaś.
Wiecie co jest najsmutniejsze? Że ludzie patrzą na twój wygląd i lubią się dowartościować. Poszedłem biegać w starych spodenkach i zwykłym tshircie. Mam zakola i co? Pół świata ma, to ludzka rzecz mieć zakola czy łysą głowę. Smutne jak niektórych zmieniają pieniądze. Podjechałbym bym mercedesem we fryzurze Krychowiaka to pewnie gadała by z pół godziny.
Ludzie kurde, liczy się to co ma się w środku a niektórzy są tak biedni, ze jedyne co mają to pieniądze.Miej w nosie czy masz zakola, nadwagę, masz mniej niż 180cm (ja mam 177). Kurde ważne, że jesteś zdrowy i możesz sobie np: pobiegać.
Dorzucam zdjęcie mojej facjaty z zakolami.

#logikarozowychpaskow #pokazmorde
r.....a - Poszedłem sobie biegać i spotkałem znajomą sprzed lat. 
Gadka szmatka, pyt...

źródło: comment_7KXXC2ZoTywif93l4xdTFUopbaE5OcmR.jpg

Pobierz
  • 241