Wpis z mikrobloga

Wrzucam jeszcze raz bo kolejny raz, bo czerwony whiteknight admin usunal wpis. Nie bylo wulgaryzmow, obrazania tylko cala prawda o kobietach i ich roszczeniowej postawie wobec mezczyzn.


No jak niebieski smie miec jakies hobby (granie na konsoli to ciemny sekret) i nie zajmowac sie mna (egoistyczna, hedonistyczna, narcystyczna locha) przez caly dzien i noc. Chodzenie raz na dzien do restauracji gdzie chce i placenie za mnie to przeciez za malo, chodzenie po plazy bo chcialem? eee nie pasuje mi. Jak moze nie dawac mi swojej calej zarobionej kasy gdy ja bede jezdzic do chada zeby sie z nim zabawic (zdradzilam tylko 3 razy) gdy moj beta cuck bedzie pracowac (a ja nie pracuje bo przeciez beta cuck i tak mnie utrzyma). No jak mozna?

http://www.whimn.com.au/love/relationships/why-i-cheated-on-my-perfect-husband/news-story/d1f3ea24ca3c10243da921d4008101bd

#przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #tfnogf #zwiazki
Pobierz
źródło: comment_CFQnXJfP1OzBO6m2fQaoc1qkYtvzWOhe.jpg
  • 24
@corinarh Zabrzmi to redpillowo, ale dzisiejsze kobiety to koszmar, roszczeniowe wymagają od faceta by byli murarzem tynkarzem, akrobatą, zarabiał miliony, nie siedział dużo w pracy, by był wysoki, inteligentny, przystojny i zabawiał te księżniczki 24/7 i ciągłe psychologiczne gierki z ich strony i zawsze zdanie księżniczki najważniejsze próbuje złamać faceta, podważać jego decyzje, by było jej jak najwygodniej i spokojniej

A gdy uda sie jej to zrobić to nagle księżniczka się nudzi,
@corinarh @ramzes8811 w ogóle znaleźć dzisiaj "tą jedyną" do związku, by stworzyć taką szczęśliwą rodzinę niczym z amerykańskich filmów graniczy z cudem. Dzisiaj postępujący feminizm niszczy te dawne fundamenty rodzinne.

Wiecej ofert niefizycznej pracy dla kobiet, mogą stać się niezależne (nie twierdzę, że to złe) ale przez to zmienia się struktura rodzinna, która kiedyś była, kobiety chcą się wyszaleć (ten slynny mem z przygodą dla kobiety), jeżeli ktoś marzy o szczęśliwej i
@Helsantonio_Montes czy my czytamy ten sam artykul?

"Once I had a bug and kept throwing up. I asked him to watch the kids. He flung his remote control across the room in frustration making a hole in the plaster and started screaming at me for ruining the game."

No idealny partner tylko ma pasję! XDD! Co z tego, że dzieciaki wytresowane że nie wolno tatusiowi przeszkadzać bo wpada w furie, no przecież
@mojwa: Też to czytałam i sie zastanawiam jak ci ludzie widzą świat. Facet był agresywny podczas gdy grał, a grał ciągle, całą kasę wydawał na sprzęt i nie zajmował sie dziećmi, a oni widzą kobiete ktora go wykorzystuje. Nie pichwalam zdrady, powinna z nim pogadac, a jak to nic nie da to sie rozstac, ale bez przesady, ze jest rak jak w poscie OP. Ja sie czasami zastanawiam jak oni chca