Wpis z mikrobloga

Słuchajcie #rzeszow
Od jakiegoś czasu gryzie mnie pewna sprawa. Na parkingu pod galerią NOVA obok tesko od paru ładnych miesięcy stoi takie o to Suzuki na krośnieńskich blachach. Nikt z tym nic nie robi stoi i nie przeszkadza.
Auto nie jest stare ani zniszczone, wręcz zadbane wewnątrz i zewnątrz. Porzucenie więc raczej odpada.
Jedyny mankament to kapec z tylu.
W środku, na siedzeniu leży jakaś damska bluzka, paragon i perfuma - wszystko wygląda jak zostawione na chwile.
I mam w głowie taki oto czarny scenariusz - właściciel łapie kapcia, zostawia samochód na chwile i gdzieś się udaje, może do domu i wtedy coś się z nim dzieje, nie wiem jakiś wypadek czy inny zawał.
Auto zostaje w nieznanym miejscu i nikt z rodziny nie wie gdzie je znaleźć.
Co o tym myślicie? Co z tym zrobić? Zgłosić to na policje/straż miejską? A może ktoś z was wie o co chodzi?
Myślę że fajnie by było, jeśli jest jak sobie wymyśliłem, żeby bliscy odzyskali przynajmniej samochód.
#csiwykop
Pobierz
źródło: comment_SSCfPIDFbZe4jf6YYjYl7lXeht7IF8PA.jpg
  • 83
@SzydercaBabilonu PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA PERFUMA
@Sokole-oko nie wiem bo nigdy nie dostałem. Znajomy mi pokazał taki mandat ale nie pamiętam jaką tam była podstawa prawna. Była adnotacja "pozostawienie niezabezpieczonego pojazdu (otwarta szyba) w miejscu dostępnym publicznie".