Wpis z mikrobloga

w Mirki jestem na wczasach z rodziną w Grecji przez biuro podróży #tui zapłaciłem 6,5k za wyjazd dwóch osób zostałem przez te biuro wprowadzony w błąd co do oferty mam nagranie rozmowy z przedstawicielem firmy która mi powiedziała że zdjęcia obiektu nie są ofertą ! ! !
czyli kupujemy ładny hotel a dostajemy obok śypiący się budynek.
będzie afera?
co robić uokik?
pomocy
jak będzie zainwestowanie to napiszę o co dokładnie chodzi
  • 88
  • Odpowiedz
w ofercie tui piękne nowe bungalowy oczywiście za dopłatą. zrobiliśmy zamówienie na bungalowy dopłaciiśmy. na miejscu dostaliśmy stare budynki w hotelu powiedzieli że nie dadzą nam nowych ponieważ jesteśmy z dzieckiem. rezerwacja była na 3 osoby 2+1 dziecko 1,5 roczne. śpimy teraz w hotelu gdzie są imprezy do 24w nocy dziecko nie śpi. tak bardzo #!$%@? wakacje dzięki TUI
  • Odpowiedz
@spicmen: Zrób nagranie jak jest hałas, koniecznie z pokazaniem godziny i widokiem za okno (że jest noc). Do tego parę zdjęć. Koniecznie też złóż reklamację (pisemną!) u rezydenta i później w biurze podróży (bo rezydent ją zapewne zgubi, więc ew. niech podpisze się na Twojej kopii).

Ja złożyłem pozew, jedna krótka rozprawa po 2 latach ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zwrot 100%. Niestety i tak nie dostałem,
  • Odpowiedz
eh Grecja i problemy. Zapieprzaj do rezydenta i urywaj ile się da. Jak nie to wracaj do domu i zwrot za wycieczkę.


@pixele: rezydent nic nie może, oprócz poświadczenia, ze było tak a nie inaczej. Zwrot za wycieczkę? Trzeba było zażądać powrotu do domu od razu, jeżeli zamieszkali w hotelu to poniekąd przyjęli nowe warunki. Ma poświadczenie od rezydenta, ze miał umowę na co innego niż to co dostał? I nie
  • Odpowiedz
@spicmen: dlatego kupując wakacje w życiu nie pomyślałbym by decydować się na podstawie opinii pracownika biura. Jak lecimy gdzieś to sprawdzam realne zdjęcia pokojów które wybieram na holidaycheck albo tripadviaor czytając opinie osób które już były tam itd. Ostatnią rzeczą którą bym zrobił to zdecydowanie się na wydanie prawie 7k na podstawie opisu i rekomendacji pracownika biura
  • Odpowiedz
  • 63
jak będzie zainwestowanie to napiszę o co dokładnie

@spicmen To tak nie działa. Najpierw opisujesz wszystko, wtedy dostajesz zainteresowane

A wy #!$%@? idioci przestańcie plusować zapowiedzi wpisów ()
  • Odpowiedz