Wpis z mikrobloga

#gry gram pierwszy raz w vice city, to normalne ze co jakis czas gra sie #!$%@? na win10? Da sie zeby gwiazdki same znikly, czy trzeba najechac na bostera (jedna jeszcze znika ale jak mam dwie i wiecej to za nic nie chca) A i za ktorym razem zrobiliscie misje z helikopterem sterowanym z samochodu, bo juz z 10 razy sie rozbilem xD (sterowanie ustawilem na wasd i strzalki vo na deafulu nic nie moglem zrobic)
  • 4
@Nikanor_Nick: Co do crashowania - absolutnie nie, ostatnio przeszedłem całość i nie wykrzaczyło się ani razu.
Gwiazdki w sensie zainteresowanie policji, tak? Najprościej zmienić kolor auta, z grania za dzieciaka pamiętam, że chyba znikały po jakimś czasie, ale teraz przechodziłem raczej na szybko i nie chciało mi się sprawdzać.
Helikopter? Za pierwszym xD
@Nikanor_Nick: Ja wiem, na 20 godzin co najmniej mi się wydaje. Unikając spoilerów - oszczędzaj pieniążki, bo potem można sobie sporo przedłużyć grę kosztem jej treści ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co do helki, cały czas przechylaj dziób do przodu i kontroluj ciągiem głównego śmigła. Skręcaj za pomocą tylnego rotoru, nie ma sensu przechylać całej maszyny, bo potem tańczy. Zaczynaj od bomby na ostatnim piętrze.