Wpis z mikrobloga

@KornixPL: @ejdrian313: Dzięki :D
tl;dr Majątek xD
Silnik obecnie 1.9TD AAZ - bez turbiny by zminimalizować ryzyko awari na drodzę.
Jeżdzę tak 80/90km/h by nie katować silnika/skrzyni i pasażerów bo głosno się robi :P
Samochód kupiony by zobaczyc trochę świata nie płacąc za nocleg. Vw t3 1983 rok, stał za 10 tysięcy potem za 7 a potem za 5500 bo gościu leciał do Angli. Jak tylko zobaczyłem ogłoszenie to jako
Plus koszt samochodu 15720 + sporo innych kosztów których nie policzyłem może w 20 się zmieszczę.


@Niebadzlosiem: Jak już cie tak podróże kręcą to za 20k to można pół Azji zwiedzić... Nie kumam na cholerę jeździć po Polsce i EU. Europę to sobie zostaw jak będziesz starym grzybem i nie będziesz miał zdrowia latać na drugi koniec globu...
@Morf: Azja mnie średnio kręci, Ameryka bardziej i Meksyk i Ameryka Południowa ale to nie za 2100 PLN/miesiąc... :P
Poza tym takie autko to nie tylko długie wyprawy to też krótsze wyprawy weekendowe :D
W tym roku zamontuje przetwornice 230v do niej podpiąć projektor i zamierzam robić kino plenerowe :D
Dodatkowo 20k to suma jaką wpakowalem przez 2 lata nie wiem czy dałbym radę od tak uzbierać tyle ;P
Ameryka bardziej i Meksyk i Ameryka Południowa ale to nie za 2100 PLN/miesiąc... :P


@Niebadzlosiem: Na Amerykę Południową też nie trzeba mieć majątku.... A w USA to ogarnij sobie Work&Travel, #!$%@? na kuchni przez miesiąc i potem dwa miesiące zwiedzasz :)

Chodziło mi bardziej o to że szkoda młodości na Europę

Dodatkowo 20k to suma jaką wpakowalem przez 2 lata nie wiem czy dałbym radę od tak uzbierać tyle ;P


(