Wpis z mikrobloga

Obejrzałem wczoraj jeden z odcinków "Mistrzów Podrywu" i albo osoby w takich programach są podstawione aby taki człowiek sobie pomyślał że podobnych mu ludzi jest wiele albo zgłaszają się tam najwięksi kretyni, którzy myślą że występ w takim programie coś zmieni w jego życiu. Nie będe się rozwodził nad sposobami "podrywu" czy też zagadywania kobiet na ulicy, bo największą moją uwagę przykuł fakt jak oni wszyscy -uczestnicy oraz prowadzący- złapali niemiłosierny ból dupska kiedy jeden z panów przyszedł z dziewczyną z którą się wcześniej już spotykał przed programem. Zaczęli mu wrzucać że jest świnia, cham, kłamca itd. Jeden zaczął zadawać pytania że jak ona się czuje wiedząc że jej chłopak przychodzi do programu podrywać inne laski (pomijam fakt że dla nich podryw = zwykła rozmowa). Potem drugi przeszedł do akcji i powiedział do niej że skoro jej to nie przeszkadza i są w otwartej relacji, to żeby z nim poszła gdzieś. Podszedł do niej i rzucając się jak kibol pod stadionem krzyczał "To chodź! To chodź! Jak ci to nie przeszkadza to chodź!"
Typ i ta dziewczyna widać że kisną z nich i potem pan prowadzący złapał oburzenie że zachował się nie fair, że skłamał i że na jego miejsce mógł wejść ktoś, kto faktycznie mógł zyskać na udziale w programie.

Ale żebyście widzieli ten ból dupy i żal w oczach tych ludzi. Mieli wypisane na twarzy zawiść że on ma dziewczynę, a oni nie. Taka typowa ludzka zawiść. Tak samo ten cały ich "mistrzunio" miał taki sam wyraz twarzy. Odniosłem wtedy wrażenie że cały ten program polega jedynie na tym że oni żyją sobie w takiej bańce i klepią się razem po pleckach i mówią sobie że to kobiety są złe i dlatego nikt ich nie chce.

A najbardziej mnie #!$%@?ło jak na sam koniec dostali jakiś certyfikat. XD Nie wiem czego on już dotyczył, bo zasypiałem ale wyobrażam sobie sytuacje że potem taki "mistrz podrywu" podejdzie do dziewczyny i powie że ma certyfikat na podrywanie. XD
#mistrzowiepodrywu #tvn #przegryw #tfwnogf #stulejacontent
ciemnykolor - Obejrzałem wczoraj jeden z odcinków "Mistrzów Podrywu" i albo osoby w t...

źródło: comment_cuzCPNDOon2YLCbtL4uBPgP9aWul0MtF.jpg

Pobierz
  • 30
@graf_zero: ja rozumiem dramy i że telewizja musi jakoś walczyć o oglądalność ale mogli inaczej to rozwiązać niż taką typowo ludzką zawiścią. Serio, czułem się strasznie niekomfortowo oglądając to. Sam raczej bym się cieszył z tego że kumpel po wielu niepowodzeniach znalazł dziewczynę niż był zawistny i skakał do gardła.
Typ i ta dziewczyna widać że kisną z nich i potem pan prowadzący złapał oburzenie że zachował się nie fair, że skłamał i że na jego miejsce mógł wejść ktoś, kto faktycznie mógł zyskać na udziale w programie.


@ciemny_kolor:
Ale w sumie to nie miał w tym momencie racji? xD Program jest jaki jest, wiadomo, że przeważa cringe i beka niż jakiekolwiek walory edukacyjne, ale nawet jeśli to chyba program miał