Wpis z mikrobloga

@marcinwlo: ja #!$%@? ile tlumaczyc ze przedluzanie agoni dziecka to nie jest wersja humanitarna. Cale zycie bez swiadomosci i w bolu (o ile takowy odczuwa). Zniszczenie zycia rodzinie i prawdopodobnie im przyszlym dziecia. Zeby sztucznie utrzymywac cialo przy zyciu. Nie dziwie sie ze sad postanowil o zaprzestaniu utrzymywania zyciu bo to jedynie zaprzestanie niewyobrazalnej agonii, na ktorej zakonczenie nie zdobyli sie rodzice. Co by nie mowic nalezy ich zrozumiec i nie
@vin42
Serio porównujesz raka, chorobę bardzo ciężką, ale jednak uleczalną w jakimś procencie przypadków do ledwo znanej przez lekarzy choroby neurodegeneratywnej, która dosłownie wyniszcza tkankę mózgu? Ty naprawdę jesteś przekonany, że gdzieś tam jest szpital, który sprawi, że mu ten mózg odrośnie?
Jaja sobie chyba robisz.
@Koritsu skąd wiesz jaka to jest choroba? Jesteś zwykłą szarą kobietą w Polsce a widać że chwalisz się większą wiedzą na ten temat od lekarzy XDDD
Chłopiec żyje wbrew wszystkiemu jak na razie, może chce żyć? Może ma wolę życia? Może czuje miłość swoich rodziców? Gówno wiesz na ten temat a grasz ekspertkę.
Może weźmiemy jakąś starą babcie od ciebie z rodziny i też przeprowadzimy eutanazję? Jest już stara, pożyje parę lat
ja #!$%@? ile tlumaczyc ze przedluzanie agoni dziecka to nie jest wersja humanitarna.


@PtactwaWiele: Weź #!$%@?.
Ile trzeba tłumaczyć, że to dziecko nie jest w agonii?
Gdyby było, to by po odłączeniu od respiratora dawno przestało żyć.
Natomiast zagłodzić można każdego. Zwłaszcza małe dzieci szybko reagują na niedobór płynów.

Cale zycie bez swiadomosci i w bolu (o ile takowy odczuwa).


@PtactwaWiele: Świadomość ma.
A skoro wg ciebie jest warzywem i
@vin42: fakt ze ktos ma inne zdanie i je argumentuje nie oznacza ze jest idiota. Ja rozumiem ze dla rodzicow jest to ciezkie. Ale jemu pomoc moze tylko odejscie. Jest cialem bez swiadomosci, nigdy nie bedzie zyl, nigdy nie bedzie czul. Wspolczesny poziom medycyny rodzi wlasnie takie problemy moralne. Z jednej strony mozna to zycie podtrzymywac. Z drugiej jest to jedynie cialo, bez swiadomosci i tak na prawde bez zycia. No