Wpis z mikrobloga

@Latch: coś zwalili, loguje się, próbuje wyszukiwać, każe mi się zalogować. :/
@piuem: o, dzięki. Sporo odpada bo za małe albo mają kratkę na szkle (te 5l ogórkowe).. albo mają brzydkie zamknięcie, no, ale można już coś pokombinować. :)
Chociaż idealnie to chciałbym jakiś z ładnym zamknięciem od razu - np korkowym własnie, zamiast gumowej uszczelki albo metalowego wieczka.

@jaywalker: właśnie patrzyłem na amazon.de i .co.uk, ale nie wiem
@maur: Odpal z mojego linka i po lewej stronie załóż filtr na Jar Capacity. Wyszukaj kilka, skopiuj nazwę i zobacz czy wyszuka na .co.uk. Często takie rozwiązania funkcjonują. Nawet jeśli to shipping cost z USA do EU jest tani. Ceny przewozu znajdziesz tutaj.
@jaywalker: zmiana na .co.uk lub na .de (próbowałem też obciąć jedno /s z początku linka /s/s, bo na uk/de mają /s ) nic nie daje. Przejrzę ten .com, ale filtrowanie ma opcje tylko powyżej 1l, szkoda, że nie ma powyżej np 5 ;)
@maur: to w szukajkę wpisz, np. 1/2 gallon jar (niecałe 2 litry). Myślę, że na .de ten sposób tak samo zadziała (tylko trzeba wiedzieć jak poprawnie jest słoik po niemiecku bo już kilka wersji widziałem).
@piuem: tak, tak, tylko np chcą 100zł za sam słoik (który jak widać wyżej można znaleźć za 50, a nie podają nawet wymiarów, tylko wysokość (a zależy mi na szerokości) ;) Plus pomyślałem, że ktoś robił i już odbył proces szukania.. a jak nie, to nie szkodzi, szukam dalej ;)