Wpis z mikrobloga

Witajcie, mam podpisaną umowę w McFit na 12 miesięcy z okresem wypowiedzenia 3 miesięcy. Okres trwania abonamentu 11-01-2018 do 31-01-2018. Chcę zerwać umowę z powodu odległości dojazdu do siłowni (prawie 30km) Siłownia nie jest w miejscu mojego zamieszkania. Obowiązuje mnie jeszcze możliwośc wypowiedzenia 3 miesięcy? Musiałbym ponieść jakieś koszta kary za rozwiązania umowy? Pytam, bo chce wiedzieć na co sie szykować i nie chce zostać bez wazeliny wydziurawiony( ͡° ͜ʖ ͡°) Idę i mowię ze chce wypowiedzieć umowę i bez kosztów obciązających powinni mi to zrobić oraz dać potwierdzenie wypowiedzenia, tak?

#mcfit #umowa #koszt #prawo #silownia #wypowiedzenie #prawnicy #prawnik #mikrokoksy #uslugi #mirki
  • 5
@Midnight_MindDriver: @chemik_kieszyk: Nie postanowienie noworoczne, mialem trenera ktory tam chodzil. Cwicze 3 lata, chodze do pobliskiej silowni. Czyli bede musial placic jeszcze przez kolejne 3 miesiace, ale bez ponoszenia dodatkowych kosztow kary? Sporo sie naczytałem na temat umów w sieciowkach i sporo osob ma problem z zerwaniem umowy w pure i mcfit..
@Piorek1350 Pure na szczęście upadło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tam nie było okresu wypowiedzenia, tylko od razu musiałeś płacić karę. Bodajże 33% całości. I jeśli nie ma zapisu o wcześniejszej możliwości zrezygnowania, to tak. Zapłać za te trzy miesiące z góry i na razie. Następnym razem dobrze przemyśl taką umowę, bo to rak :v