Wpis z mikrobloga

Czyli jak dobrze rozumiem:
1. Jest dzieciak warzywo z galaretą zamiast mózgu
2. Lekarze źle ocenili jego stan i dzieciak po odłączeniu od aparatury nadal jest w stanie oddychać
3. Kościół Katolicki wyczaił okazje na dalsze robieniu wody z mózgu swoim wyznawcom
4. Zaczęto kręcić jakieś szopki z cudem, który ma przywracać wiarę ludziom i złudne nadzieje rodzicom
5. Banda odmóżdżonych i zindoktrynowanych Grażyn to łyka i ślepo wierzy w to, że dotyk papieża uzdrowi dziecko.

KK to naprawdę obrzydliwa instytucja wykorzystująca ludzką tragedie dla własnych interesów. Nic dziwnego, że UK nie chce brać udziału w tym cyrku.

#bekazprawakow #bekazkatoli #alfieevans #gimboateizm #neuropa
  • 155
  • Odpowiedz
@Reezu: Jeżeli dziecko jest w stanie przeżyć kiedy podawane jest mu pożywienie, to odcięcie tego pożywienia jest po prostu zabójstwem.

@PilariousD: Źródłem są wpisy i zdjęcia jego rodziców, na których widać, że ma podawany tylko i wyłącznie tlen. Lekarze nie wiedzieli, ale już wiedzą. To nie jest pare godzin, a kilkadziesiąt. Nie wiemy jak na prawde reaguje jego organizm, nie wiemy, czy bardziej cierpi kiedy jest karmiony, czy
  • Odpowiedz
@Reezu: Nie cierpi, bo cierpienie da się czuć będąc w stanie świadomości. Jak już tak szalejemy z humanitaryzmem, to najlepsza opcja to szybkie oddanie narządów do przeszczepu póki wszystko jest (i tu padnie brutalne słowo) świeże.
  • Odpowiedz
  • 2
@Jackal99 To Ci powiem tak, cierpi budżet państwa który musi podtrzymywać trupa przy życiu, ja też chciałbym żeby moją babcię sztucznie przytrzymywali przy życiu ale pieniądze i jej cierpienie nie pozwalają.

Płody które wiadomo że będą chore, można usuwać, ale kogoś kto się urodził, jest nieuleczalnie chory i ma papkę zamiast mózgu już nie można.
  • Odpowiedz
@Clefairy: jaki cud, jaki papież? xD. ja słyszałem tylko, że włosi są gotowi podłączyć go u siebie, a UK się na to nie zgadza, twoja nienawiść w stosunku do prolajferów i KK jest tak chora, że wszędzie znajdziesz ich spisek, normalnie lepiej niż turbosłowianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@MatPL1122 Świeże mleko, nie widzę tu brutalności ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zgadzam się, powinno się tak zrobić, póki co jest papka w mózgu. W ogóle powinno się okazać że były wykonywane na nim eksperymenty broni chemicznej i po prostu uciekli i UK dlatego tak walczy o to xD
  • Odpowiedz
@Reezu: dlatego wcześniej napisałam że rodzice powinni dalej utrzymywać to dziecko na własną rękę i nie blokować apratury dla być może bardziej potrzebujących.
  • Odpowiedz
@Clefairy: #!$%@?, zawsze chodzi o to samo, zawsze, chodzi tylko i wyłącznie o PRAWO do decydowania. O tym czy chcę urodzić chore dziecko czy nie. Czy chcę usunąć ciążę czy nie. Czy chcę odłączyć BARDZO chore dziecko od aparatury czy nie. Tu się dzieją rzeczy wbrew woli rodziców. Nikt nie bajeruje że cudowny dotyk papieża uzdrowi dziecko. Po prostu rodzice dostali szansę żeby dzieciaka przenieść gdzieś gdzie ktoś się nim
  • Odpowiedz
@Clefairy: Oczywiście nie liczę, że troll odpisze, ale:
1. Dlaczego sąd podejmuje decyzje wbrew woli rodziców? 2. Dlaczego podejmuje decyzje wbrew innym lekarzom, którzy są gotowi przyjąć dziecko 3. Dlaczego to sąd ma decydować a nie rodzice? 4. Dlaczego sąd chce zagłodzić dziecko i czy uważasz, że powinna być jego decyzją śmierć przez zagłodzenie?

Z książki tego lekarza uczą się pokolenia lekarzy:

„Zwolennik eutanazji i wspieranego samobójstwa opiera swój pogląd na przekonaniu o niepodważalności rozpoznania postawionego przez lekarza. Gdybyś ty wiedział, miły Czytelniku, ile razy ja się w swoim wyrokowaniu lekarskim myliłem! Ile razy – bywało w ciągu roku! Gdyby śmierć miała zależeć od mojego osądu lekarskiego (wspartego – zapewne zgodnie – przez grupę pokrewnych specjalistów) ileż mniej ludzi chodziłoby dziś po ziemi!” (A.
  • Odpowiedz
@Clefairy: dodaj jeszcze punkty, że lekarze brytyjscy i sąd nie chcą się przyznać do błędu. Że idiotycznie argumentują blokowanie wysłania dzieciaka do Włoch, bo uwaga, może umrzeć itd. Po #!$%@? ta cała szopka że strony brytyjskiej?
  • Odpowiedz
o PRAWO do decydowania.


@oh_cherry: Dokładnie, prawo do decydowania czy przedłużymy dziecku męki, bądź nie. Dziecko, a raczej warzywo które z niego zostało, nie ma żadnych szans na poprawę, ani normalne życie. Podtrzymywanie męczarni osoby w imię "prawa do wolności" do sadyzm i czyste #!$%@?ństwo.

Dajcie tym rodzicom zabrać dziecko, wywieźć je do
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: chciałabym żeby to była decyzja zgodna z moimi przekonaniami. Bo jako dorosły człowiek mogę sama je wyrazić. Gdyby sytuacja dotyczyła mojej córki lub mojego syna (córka jest trochę młodsza od Alfiego) chciałabym, JA CHCIAŁABYM, podjąć te decyzje. Nie ważne jaka by ona była, to decyzja rodziców. Tak samo jak JA chcialabym moc zadecydować czy na przykład urodzę śmiertelnie chore dziecko czy nie.
Niezależnie od wiary, bo w gruncie rzeczy
  • Odpowiedz