Wpis z mikrobloga

Czyli jak dobrze rozumiem:
1. Jest dzieciak warzywo z galaretą zamiast mózgu
2. Lekarze źle ocenili jego stan i dzieciak po odłączeniu od aparatury nadal jest w stanie oddychać
3. Kościół Katolicki wyczaił okazje na dalsze robieniu wody z mózgu swoim wyznawcom
4. Zaczęto kręcić jakieś szopki z cudem, który ma przywracać wiarę ludziom i złudne nadzieje rodzicom
5. Banda odmóżdżonych i zindoktrynowanych Grażyn to łyka i ślepo wierzy w to, że dotyk papieża uzdrowi dziecko.

KK to naprawdę obrzydliwa instytucja wykorzystująca ludzką tragedie dla własnych interesów. Nic dziwnego, że UK nie chce brać udziału w tym cyrku.

#bekazprawakow #bekazkatoli #alfieevans #gimboateizm #neuropa
  • 155
  • Odpowiedz
@LifeIsBetterLivedTogether Płód przed 6-7 miesiącem nie czuje nawet bólu, bo nie ma dostatecznie wykształconego mózgu, nie jest samoświadomą, myślącą istotą, więc nie wiem skąd mówisz o zabijaniu kogokolwiek. I nadal taki płód jest w ciele matki, jest z nią fizycznie na stałe połączony.

W przypadku, gdy dziecko urodzisz i z premedytacją skazujesz na tortury, to czemu masz mieć dalej prawo dziecko torturować?
  • Odpowiedz
@Jackal99: Hm nie wiem jak to w UK jest, pewnie są jakieś podstawy prawne do takich działań a nie innych i to ma jakiś sens. Osobiście obstawiam, że wszyscy chcą właśnie uciąć tą irracjonalność działań rodziców.
  • Odpowiedz
@MatPL1122: możliwe że tak miało być, jednak wyszło bardzo dramatycznie. na moje przetłumaczyć coś takiego powinien psycholog, nie powinno to być załatwione w ten sposób. Nie na siłę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Clefairy: przecież to nie o to chodzi. Dziecko jest poważnie chore i temu nikt nie zaprzeczy, ale cyrk z odbieraniem praw rodzicom żeby bądź co bądź- zabić człowieka to #!$%@?. Widać jak lubicie jak rząd za Was decyduje w kluczowych sprawach ;)


@Jackal99 Jak odbierają prawo do opieki bo bijesz go metalowym prętem to jest okej, ale jak cierpi i ma galaretkę zamiast mózgu to HURRR CZEMU ZABIERACIE PRAWO
  • Odpowiedz
@tymczasowe_konto333:

Dziecko to nie przedmiot, nie można się kierować tym że "rodzice tak chcą" kiedy jest to nieludzkie jak sam mówisz. Nie jest dla mnie oczywistym że "mieli prawo" tak samo jak nie "mają prawa" bić dziecka prętem żelaznym tylko dlatego że "jest ich".


Ale odłączyć dziecko od tlenu i pozwolić mu się udusić tak bardzo humanitarne.
  • Odpowiedz
@LifeIsBetterLivedTogether Kto go głodzi? Bo jak szukam źródła to same tabloidy. Lekarze nie wiedzieli jak długo da radę jeszcze żyć, dlatego wyszli z założenia, że chyba lepiej ukrócić cierpienia w ciągu paru godzin niż usilnie podtrzymywać je nawet latami. Pewnie mogliby zrobić to szybko i humanitarnie, ale eutanazja nie jest legalna w Wielkiej Brytanii i pozostała tylko możliwość śmierci naturalnej na wskutek niewydolności samego organizmu.
  • Odpowiedz
  • 2
@Jackal99 Udowodnij mi, że nie cierpi. Udowodnij, że całe życie nie spędzi będąc MARTWYM w środku ale sztucznie podtrzymywanym przez aparaturę.

Będzie miał dziewczynę? Będzie potrafił kochać kogoś? Będzie potrafił żyć jak Ja czy Ty? Wątpię, bo zamiast mózgu ma papkę.


@LifeIsBetterLivedTogether lepsze glodowanie 36h niż torturowanie przez całe życie.
  • Odpowiedz
  • 0
@tymczasowe_konto333: > Dziecko to nie przedmiot, nie można się kierować tym że "rodzice tak chcą" kiedy jest to nieludzkie jak sam mówisz. Nie jest dla mnie oczywistym że "mieli prawo" tak samo jak nie "mają prawa" bić dziecka prętem żelaznym tylko dlatego że "jest ich".


Ale odłączyć dziecko od tlenu i pozwolić mu się udusić tak bardzo humanitarne.

Ale podtrzymywać go sztucznie przy życiu bo jest martwy w środku jest
  • Odpowiedz
@Reezu: a udowodnij że cierpi. 50/50. Myślę że najbliżej jest tego, że nie ma jako takiej swiadomosci i nie czuje nic. Chociaz oczywiście się nie znam i myślę że może coś na ten temat mogliby powiedzieć lekarze. Też dokładnie sprawy nie znam, ale argumentów ku temu, aby dziecko uśmiercić bo cierpi nie widziałam, żadnych rozsądnych. Tylko tak- bo rząd tak zdecydował a praw pozbawiono rodziców. Myślę że warto się postawić
  • Odpowiedz